Ten gracz League of Legends wymyślił nową grę, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat map.

Nowa gra, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat League of Legends

Liga Legend to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na Ziemi; jest również jednym z najstarszych. Od premiery w październiku 2009 roku gra stale rośnie pod względem popularności i liczby bohaterów, przekształcając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Ogromna społeczność oddanych graczy

Liga Legend zgromadziła ogromną społeczność oddanych graczy, z których niektórzy spędzili niezliczone godziny grając w trybie rywalizacji dla jednego gracza. Gra MOBA utrzymuje lojalność graczy od tak dawna, że ​​wielu z nich prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift od podszewki.

Udostępnianie nowego, zabawnego dzieła na Reddicie

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które testuje wiedzę o grach. Użytkownik Reddit swompythe Second udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W swoim poście powiedział, że wpadł na pomysł na GeoGuessr, ale w LoL-u, więc po prostu go stworzył, któremu towarzyszył film pokazujący dokładnie, jak działa gra. Swompythe Second przyznaje, że gra nie jest nowym pomysłem, gdyż jest to po prostu popularna gra lokalizacyjna GeoGuessr, tyle że wykorzystująca mapę Summoner’s Rift zamiast Ziemi.

Sprawdź swoją wiedzę i rzuć wyzwanie znajomym

Po pewnym czasie grania skończyło się na tym, że więcej niż raz postawiłem złe zakłady. I mówi to ktoś, kto zagrał w żenującą ilość League of Legends. Obrazy pokazują tylko niewielką część mapy i gracze muszą kliknąć lewą stronę, aby wskazać, gdzie ich zdaniem znajduje się obraz.

Grę można znaleźć tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu udowodnić, który z was ma największą wiedzę na temat gry. Post Swompythesekundy eksplodował na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6,5 tys. głosów pozytywnych w niecały tydzień. Wielu fanów wyraźnie wystawia swoją wiedzę na próbę.

Bądź na bieżąco z League of Legends

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych mistrzów, aby wiedzieć, na kogo postawić. Lub, jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy podsumowanie tego, co jest obecnie w sprzedaży w legendarnym sklepie Liga Legend.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby kupić coś taniego.

Źródło: www.bing.com