Temtem: Swarm znajduje się w cieniu League of Legends: Swarm

Wyczekiwana gra wideo może przyćmić inną: studio stojące za grą MMO przypominającą Pokemony Temtem niechętnie patrzy na niedawne ogłoszenie konkurenta o podobnym tytule. W tweecie deweloper Crema udostępnił film o nadchodzącym spin-offie, Temtem: Swarm. W tej grze typu roguelike w stylu Vampire Survivors Tems walczą z hordami wrogów, rzucając ci wyzwanie, abyś przetrwał jak najdłużej w rozgrywce z góry na dół. Na nieszczęście dla Cremy konkurencja jest ostra w związku z zapowiedzią League of Legends: Swarm, podobnej gry, która ukaże się w przyszłym miesiącu.

Zły moment dla Temtem: Swarm

Sytuację dla Cremy komplikuje bliskość dat premier League of Legends: Swarm i Temtem: Swarm. Chociaż gra Riot Games planowana jest na trzeci kwartał 2024 r., gra Crema również może zostać wydana mniej więcej w tym samym czasie. Możliwe jednak, że studio dostosuje datę premiery, aby dać pierwszeństwo fanom League of Legends.

Rozbawione mrugnięcie okiem Cremy

Choć sytuacja może wydawać się niezręczna, Crema zdaje się traktować ten zbieg okoliczności z humorem. Należy zauważyć, że ta reakcja jest podszyta samokrytyką i że docelowi odbiorcy Temtem: Swarm i League of Legends: Swarm mogą być zupełnie inni. Mimo wszystko wygląda na to, że Crema jest gotowa podjąć to nieoczekiwane wyzwanie.

Źródło: www.bing.com