Temtem: Swarm kontra League of Legends: Swarm – starcie tytanów gatunku przetrwania!

Temtem: Swarm vs League of Legends: Swarm – Kiedy w grę wchodzi przypadek

Crema musi stawić czoła konkurencji ze strony League of Legends

Twórca konkurencyjnej gry MMO Pokémon, Temtem, był nieco wstrząśnięty, gdy zdał sobie sprawę, że jego nadchodzący spin-off ma ten sam gatunek i nazwę, co moloch w branży. W tweecie opublikowanym na początku tego tygodnia Crema zamieściła wideo ze swojego nadchodzącego spin-offu, Temtem: Swarm. Swarm, przypominający łotrzyka w stylu Vampire Survivors, stawia Tems przeciwko hordom wrogów, rzucając ci wyzwanie, abyś przetrwał jak najdłużej w rozgrywce z góry na dół.

Niestety dla Cremy, w tej chwili jest trochę tłoczno. „Nie dajcie się zwieść, jeśli jedna z największych firm w branży, z milionami graczy na całym świecie, właśnie ogłosiła, że ​​jej tryb gry o przetrwaniu nosi nazwę dokładnie taką, jak wasza nowa, nadchodząca gra o przetrwaniu” – żartuje poniższy film. U nas wszystko w porządku, u nas w porządku, u nas wszystko w porządku…

Tą firmą jest Riot Games, twórca League of Legends, który niedawno zaprezentował Swarm, grę typu rogue-like z widokiem z góry w stylu Vampire Survivors, w której członkowie bohaterskiej drużyny Anima z LoL walczą z hordami wrogów. O League of Legends: Swarm mówiono już kilka miesięcy temu, ale oficjalnie nazwano ją dopiero w oczekiwaniu na premierę w przyszłym miesiącu.

Wyzwanie kalendarzowe dla Temtem: Swarm

Co więcej, Crema ma premierę League of Legends: Swarm zaplanowaną na trzeci kwartał 2024 r., czyli w tym samym oknie premiery, w którym znajduje się obecnie Temtem: Swarm. Podział Temtem mógłby wystartować dopiero we wrześniu i oczywiście nadal dotrzymać tego terminu, ale być może po cichu cofnie się nieco, aby fani League of Legends mogli jako pierwsi wypełnić swoje oczekiwania.

Oczywiście ważne jest, aby zwrócić tutaj uwagę na dwie rzeczy; po pierwsze, jest to zdecydowanie powiedziane w żartach, a po drugie, podobieństwo między publicznością zbierającą stworzenia w Temtem a publicznością MOBA w League of Legends wydaje się dość niewielkie. Moment jest niezaprzeczalnie niefortunny, ale Crema wydaje się podchodzić do tego zbieg okoliczności ze spokojem.

Jeśli szukasz jeszcze więcej akcji typu „permadeath”, sprawdź naszą listę najlepszych gier typu roguelike.

Źródło: www.bing.com