Teatr Alton oferuje finały League of Legends


ALTON — Niektórzy z najlepszych graczy League of Legends na świecie będą pokazani w naturalnych proporcjach w NCG Cinema Alton w Alton Square Mall w sobotę, 5 listopada.

Światowy finał League of Legends będzie transmitowany na żywo z Chase Center w San Francisco przez Riot Games i Lexis Partners. Bilety są dostępne na stronie www.ncgmovies.com oraz w kasie NCG Alton.

„Dostarczanie wyjątkowych treści naszym sąsiadom jest najwyższym priorytetem dla NCG Cinemas” – powiedział Jeff Geiger, dyrektor generalny NCG Cinema. „Społeczność graczy i fani mają tyle energii i emocji, że jesteśmy dumni, że możemy dać im możliwość doświadczenia Mistrzostwa Świata LoL na żywo i na dużym ekranie”.

Podczas ceremonii otwarcia zaprezentowanej przez Mastercard, Lil Nas X wykona hymn Worlds 2022 „Star Walking” o 18:00 czasu Alton, a następnie odbędzie się główne wydarzenie o 19:00

„Worlds to największe wydarzenie e-sportowe roku, a ta współpraca z Lexis Partners pomoże nam przenieść emocje związane ze światowym finałem na duże ekrany na całym świecie” – powiedział Naz Aletaha, Global Head of LoL Esports w Riot Games. „Nie możemy się doczekać udostępnienia społeczności innego sposobu na poznanie sportu i widowiska, które sprawiają, że Mistrzostwa są tak wyjątkowe”.

W trwającym miesiąc turnieju wzięły udział w sumie 24 drużyny z ponad 73 milionami jednoczesnych widzów na całym świecie i średnią minutową widownią ponad 30 milionów.

„Jako największe wydarzenie e-sportowe roku, Mistrzostwa to miejsce, w którym tworzy się lub łamie legendy” – powiedzieli współzałożyciele John Rubey i Robert Markovich z Lexis Partners. „Cieszymy się, że możemy być częścią zobowiązania Riot do oddania swojej społeczności i stworzenia środowiska dostosowanego do niewiarygodnych wrażeń”.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę ncgmovies.com/league-of-legends-championship.Źródło : https://www.thetelegraph.com/news/article/Alton-theater-offering-League-of-Legends-finals-17558590.php