Teamfight Tactics: Magic 'n’ Mayhem, zapowiedziana nowa aktualizacja!

Teamfight Tactics, gra typu autobattler od Riot Games, ma wyjątkowy rok 2024, dzięki ważnym aktualizacjom League of Legends, Valorant, który wciąż się rozwija, a nawet wydaniu bijatyki o nazwie 2XKO. Aby nie dać się prześcignąć, Teamfight Tactics właśnie świętowało pięć lat sukcesów i zapowiedziano kolejną aktualizację, która zapewni magiczną atmosferę.

Odkrywanie magicznego świata Magic 'n’ Mayhem

Dwunasty zestaw gry autobattler, zatytułowany Magic 'n’ Mayhem, przenosi graczy do czarującego świata Magitorium, magicznego zamku, który obiecuje przeżycie przesiąknięte magią i wyobraźnią.

Ta wiadomość wprowadza funkcję o nazwie Spotkania, która dodaje losowości do gry poprzez pojawianie się legendarnych postaci podczas rozgrywki, zmuszając graczy do zmiany podejścia w nieoczekiwany sposób.

Odbiór zestawu 11

Jednak zestaw 11 został skrytykowany przez społeczność za brak równowagi. Gracze podzielili się swoją frustracją, nazywając set 11 jednym z najbardziej nierównych w dotychczasowej grze. Pomimo części obrońców oczy społeczności skierowane są w przyszłość w nadziei, że zestaw 12 przywróci równowagę.

Teamfight Tactics Magic 'n’ Mayhem zostanie w pełni ujawnione w niedzielę, 14 lipca.

Źródło: www.bing.com