Team Vitality przedstawia nowy skład zespołu Rising Bees

Team Vitality wprowadza nowy zespół League of Legends

W czwartek Team Vitality ujawniło swoją nową kobiecą drużynę League of Legends, składającą się z międzynarodowej grupy zawodniczek, które będą rywalizować pod szyldem Rising Bees. Zespół ten jest prowadzony przez Viki, ADC i kapitana zespołu. Dołączą do niej Tifa, była środkowa środkowa G2 Hel, Karina, litewska dżunglerka, CrowMac, francuska górna aleja i Independent, hiszpańskie wsparcie.

Partnerstwo z ALDI i Crédit Agricole

Vitality nawiązała współpracę z partnerami ALDI i Crédit Agricole, aby zaprezentować nowy skład zespołu, a także zmienić poprzednią nazwę „French Bees”, aby reprezentowała skład międzynarodowy. Zespół Rising Bees pozostanie w Paryżu i będzie prowadzony przez trenera OneForOne i menedżera NephaleM.

„Dziękuję drużynie French Bees, naszemu pierwszemu pokoleniu graczy, za położenie solidnych fundamentów pod ten zespół. Życzymy im wszystkiego najlepszego na nowych przygodach i możliwości jak najdłuższego zarabiania na życie swoimi pasjami” – powiedział Neo, współzałożyciel Team Vitality.

„Teraz wkraczamy w drugą fazę z Rising Bees: bardziej międzynarodową, bardziej konkurencyjną. Udało nam się znaleźć profile oryginalne, waleczne i uzupełniające się. Nie możemy się doczekać startu pierwszych zawodów! ” on dodał.

Źródło: www.bing.com