Team Liquid eliminuje 100 złodziei w play-offach LCS

Team Liquid odniósł zwycięstwo nad 100 Thieves z pomocą Seana „Yeona” Sunga w play-offach League Championship Series, wygrywając mecz pierwszej rundy na dole tabeli 3-1.

Zasłużone zwycięstwo

Team Liquid odniósł 42-minutowe zwycięstwo w otwierającym meczu na niebieskiej kartce, zanim 100 Thieves wyrównało po 27-minutowej wygranej na czerwonej kartce. Następnie Liquid zakończył serię dwoma 32-minutowymi zwycięstwami z rzędu dzięki czerwonej kartce.

Yeon, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, był kluczową częścią zespołu ze stosunkiem 15-4-13 (zabójstwa-śmierci-asysty), podczas gdy kolega z drużyny Jo „CoreJJ” Yong-in, pochodzący z Korei Południowej, ukończył ze stosunkiem 2-8-29. Yiliang „Doublelift” Peng, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, prowadził drużynę 100 Thieves ze stosunkiem 16-6-13.

Wysokie stawki

Po sezonie zasadniczym dwie najlepsze drużyny z League of Legends North American Championship awansowały do ​​półfinałów drabinki play-off w systemie podwójnej eliminacji. Drużyny z miejsc od trzeciego do szóstego rozpoczęły baraże w ćwierćfinale pierwszego losowania. Drużyny, które zajęły siódme i ósme miejsce, weszły do ​​playoffów w dolnej drabince, a drużyny z dziewiątego i dziesiątego miejsca odpadły.

Trzy najlepsze drużyny z playoffów zapewnią sobie miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends, które odbędą się w Korei Południowej od 10 października do 19 listopada. Drużyna, która zajmie czwarte miejsce, weźmie udział w eliminacjach do mistrzostw świata.

Kontynuacja akcji

Akcja trwa przez następne dwa dni z drugą rundą najlepszego losowania. Cloud9 zmierzy się w sobotę z Evil Geniuses, a Golden Guardians z NRG w niedzielę.

Stawki finansowe letniego splitu League Championship Series

1. Miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends o wartości 100 000 $

2. Miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends o wartości 50 000 $

3. Miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends o wartości 30 000 $

4. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata League of Legends o wartości 20 000 $

5-6. brak zysku

7-8. Bez wygranej – TSM, 100 złodziei

9. Bez wygranej – FlyQuest

10. Brak zysku — nieśmiertelni

Subskrybuj najnowsze aktualizacje najnowszych wiadomości.

Źródło: www.bing.com