Team Liquid eliminuje 100 złodziei w play-offach LCS

Sean „Yeon” Sung prowadzi Team Liquid do zwycięstwa nad 100 Thieves w pierwszej rundzie meczu play-off League Championship Series w niższej drabince. Ta wygrana pozwala Team Liquid przedłużyć swój pobyt w play-offach.

Team Liquid wychodzi zwycięsko

Team Liquid rozpoczyna serię od 42-minutowego zwycięstwa na niebiesko. Jednak 100 Thieves szybko się odbija i wygrywa drugą grę w zaledwie 27 minut na czerwono. Zdeterminowani, by zapewnić sobie miejsce w play-offach, Team Liquid dominuje na czerwono w dwóch ostatnich meczach, które trwały po 32 minuty.

Yeon błyszczy dla Team Liquid

Sean „Yeon” Sung, reprezentujący Stany Zjednoczone, wyłania się jako gwiazda Team Liquid. Z imponującym współczynnikiem 15-4-13 asyst przy zabójstwach, Yeon prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Jo „CoreJJ” Yong-in z Korei Południowej również przyczynia się do sukcesu zespołu z wynikiem 2-8-29. Z drugiej strony Yiliang „Doublelift” Peng prowadzi 100 złodziei z imponującym wynikiem 16-6-13.

struktura play-off

Po sezonie zasadniczym dwie najlepsze drużyny z północnoamerykańskiego obwodu League of Legends awansowały do ​​półfinałów górnej drabinki. Drużyny z miejsc od trzeciego do szóstego rozpoczęły swoją podróż play-off od ćwierćfinałów górnej drabinki. Drużyny z miejsc siódmego i ósmego weszły do ​​playoffów w dolnej drabince, a drużyny z miejsc dziewiątego i dziesiątego odpadły.

Implikacje Mistrzostw Świata

Trzy najlepsze drużyny z play-offów zdobędą miejsca w wyczekiwanych Mistrzostwach Świata League of Legends, które odbędą się w Korei Południowej od 10 października do 19 listopada. Drużyna, która zajmie czwarte miejsce, będzie musiała rywalizować w kwalifikacjach Wildcard, aby mieć szansę zapewnić sobie miejsce w mistrzostwach świata.

Nadchodzące mecze

Akcja trwa przez następne dwa dni z drugą rundą drabinki górnej. W sobotę Cloud9 zmierzy się z Evil Geniuses, a Golden Guardians w niedzielę zmierzą się z NRG.

Pula nagród

Oto zestawienie puli nagród letniego splitu League Championship Series:

  1. 100 000 $, miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends
  2. 50 000 $, miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends
  3. 30 000 $, miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends
  4. 20 000 $, miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata League of Legends z dziką kartą
  5. Bez nagród pieniężnych – 5. i 6. miejsce
  6. Brak nagrody pieniężnej – 7. i 8. miejsce (TSM, 100 Thieves)
  7. Brak nagrody pieniężnej – 9. miejsce (FlyQuest)
  8. Brak nagrody pieniężnej – 10. miejsce (Immortals)

Aby otrzymywać najnowsze informacje o League Championship Series, zapisz się do naszego biuletynu, aby być na bieżąco.

Źródło: www.bing.com