Ta usterka zbroi Rell i Taric zepsuła League of Legends


Dwa wsparcia nie są tym, czego można się spodziewać, gdy wspomina się o niemożliwych do zabicia molochach, ale ta usterka Rell i Taric sprawia, że ​​są prawie niezwyciężeni.

Rell i Taric to dwaj wspierający o stosunkowo niskich obrażeniach, z których każdy skupia się na dostarczaniu wartości swojej drużynie na inne sposoby. Tak więc połączenie tych dwóch elementów w celu spróbowania zaatakowania wrogów z wieży nie jest czymś, co powinno zadziałać, ale dokładnie to dzieje się w niektórych grach rankingowych. Następuje niezamierzona interakcja, która sprawia, że ​​ta dwójka staje się niepowstrzymaną siłą, jakiej League of Legends rzadko widywała. Oto, co kryje się za usterką Rella i Tarica, która przejęła League of Legends.

Usterka Rell i Taric daje niewiarygodną zbroję

Zarówno Rell, jak i Taric mają podobne systemy umiejętności, które przypadkowo wprowadzały się w ciągłą pętlę, zapewniając im obu śmieszną sumę pancerza. Klucz leży w tym, że każdy z nich ma zdolność, która dzieli zbroję z sojusznikiem i dziwactwo w kodzie, który ją przetwarzał. Są to zdolności, które pozwoliły Rellowi i Taricowi wielokrotnie zapewniać sobie nawzajem poziom pancerza, który po prostu nie powinien być możliwy w League of Legends.

E Rell to Przyciąganie i Odpychanie, umiejętność, której pierwsze rzucenie przywiązuje Rell do pojedynczego wybranego sojusznika i zapewnia temu sojusznikowi pewien procent jej pancerza i odporności na magię. Rell może również ponownie aktywować zdolność ogłuszania otaczających ją wrogów, jej uwiązanego sojusznika i linii między nimi. Ważną częścią tej umiejętności dla usterki jest część, która zapewnia sojusznikowi jej zbroję.

W Tarica to Bastion i jest bardzo podobne do Przyciągania i Odpychania Rella. Bastion biernie zapewnia Taricowi procent jego pancerza jako dodatkowy pancerz. Kiedy rzuca Bastion, Taric zapewnia również ten dodatkowy pancerz wybranemu sojusznikowi i naśladuje jego umiejętności, a także jego umiejętności po rzuceniu. Te dwie niewiarygodnie podobne zdolności spowodowały interakcję w kodzie, która całkowicie zakłóciła grę.

Jak działa usterka Rell i Taric?

Błąd pojawiał się, gdy Rell używał Przyciągania i Odpychania, aby związać się z Taricem, który już wybrał ją do Bastiona. Zbroja, którą Taric dawał Rellowi, liczyła się jako całkowity pancerz Rell, gdy dawał Taricowi procent jej pancerza.

Oznacza to, że Taric dawałby Rellowi jeszcze więcej pancerza za każdym razem, gdy rzucił Bastion, a Rell dawał Taricowi coraz większą ilość pancerza za każdym razem, gdy ponownie przywiązała się do niego za pomocą Przyciągania i Odpychania. Ta interakcja była częściowo niedorzeczna, ponieważ umiejętność bierna Tarica pozwala jego autoatakom zadawać większe obrażenia skalujące się z jego pancerzem. Błąd był znany od ponad miesiąca, ale niedawno zwrócił na siebie uwagę najbardziej szanowanego eksperta od błędów w League of Legends, Vandirila.

W filmie Vandirila Taric zdobywa aż 226 milionów pancerza w walce na Nexusie drużyny przeciwnej. Miejmy nadzieję, że nie będzie to stanowić problemu, gdy możliwa przeróbka Rell trafi na rynek jeszcze w tym roku.Źródło : https://win.gg/news/this-rell-and-taric-glitch-can-make-them-unkillable/