Szybszy awans w rankingowej League of Legends w przyszłości

League of Legends to gra wymagająca rywalizacji, która wymaga dużo czasu i wysiłku, aby wspiąć się w rankingach. Wydawca gry Riot Games planuje jednak ułatwić tę wspinaczkę.

Riot stara się zmniejszyć liczbę potrzebnych gier

Niedawny post na Reddicie poruszał kwestię systemu rankingowego League of Legends. Gracze narzekają na dużą liczbę gier wymaganych do awansu w rankingach. W odpowiedzi na ten post Jordan „BarackProbama” Checkman, starszy dyrektor ds. projektowania rozgrywki konkurencyjnej w Riot, potwierdził, że firma pracuje nad rozwiązaniem.

„Problem z obecnym systemem polega na tym, że potrzeba wielu gier, aby dotrzeć tam, gdzie trzeba” – napisał jeden z graczy. Jordan Checkman odpowiada: „Aktywnie pracujemy nad zmniejszeniem liczby wymaganych gier. »

Choć Jordan Checkman nie podał konkretnych szczegółów na temat rozważanego rozwiązania, dał do zrozumienia, że ​​Riot ma średnio- i długoterminowe plany, które pozwolą rankingom szybciej zbliżyć się do poziomu umiejętności graczy.

Frustracja gracza

Czekając na to rozwiązanie, wielu graczy, w tym ja, ma trudności z awansem w rankingach. Gry rankingowe są często niszczone przez graczy, którzy nie grają poważnie lub zakłócają grę. Każde dwie wygrane gry to porażka, co oznacza powrót do punktu wyjścia. Każdy wieczór jest jak losowanie – czy moi koledzy z drużyny zepsują grę, czy też drużyna przeciwna będzie miała wsparcie Nunu, które będzie krążyć po okolicy i ułatwiać mi zwycięstwo?

Jako czarujący główny gracz wspierający, szczególnie trudno jest mi awansować w rankingach. Mam więc nadzieję, że to przyszłe rozwiązanie uda się wdrożyć w kolejnym podziale, a nawet następnym.

Wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na sukces

Dopóki Riot nie naprawi tego problemu, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces, polecam sprawdzić naszą listę najlepszych bohaterów League of Legends. Dodatkowo możesz także zapoznać się z naszą selekcją nadchodzących skórek do gry, ponieważ Mistrzostwa wkrótce się rozpoczną i może to być okazja do zainspirowania się najlepszymi drużynami na świecie.

Źródło: www.bing.com