Szybko zdobywaj kolejne poziomy w League of Legends

Niedawno zostałeś fanem League of Legends (LoL) i chcesz dołączyć do rankingów rywalizacji, wspiąć się na rankingi i sprawdzić swój poziom umiejętności w porównaniu z innymi graczami. Jednakże, jako nowy gracz, nie możesz od razu zagłębić się w system rankingowy LoL-a. Musisz zacząć od osiągnięcia poziomu 30. Chociaż na początku może to być frustrujące, Riot chce się upewnić, że naprawdę rozumiesz istotę gry.

Na szczęście istnieją sposoby, aby dotrzeć tam nieco szybciej. Dowiedzmy się więc, jak szybko awansować na wyższy poziom w League of Legends, a tym samym odblokować nowe możliwości i mieć więcej zabawy podczas gry.

Jak szybko awansować w League of Legends?

Zwycięskie gry:

Na początek zawsze dąż do zwycięstwa w meczach i dawaj z siebie wszystko. Im więcej wygrywasz, tym więcej zdobywasz doświadczenia i tym bardziej chcesz grać. Przeczytaj także artykuł „Chcesz lepiej grać w League of Legends? » aby dowiedzieć się, jak lepiej grać w League of Legends.

Graj przeciwko botom:

W League of Legends dostępne są dwa tryby: Gracz kontra Gracz i Gracz kontra AI lub boty. Gra przeciwko botom jest znacznie bardziej relaksująca, ponieważ łatwiej jest je pokonać niż prawdziwych graczy. Dodatkowo nowi gracze mogą skorzystać z tego bardziej zrelaksowanego trybu gry, aby nauczyć się podstaw gry, wypróbować różnych bohaterów i doskonalić swoje umiejętności przed właściwymi walkami.

Jedynym minusem jest to, że XP, które zdobywasz za grę przeciwko botom, zmniejsza się po 180 minutach gry dziennie i wraz ze wzrostem poziomu gracza. Nie dotyczy to osób, które osiągnęły poziom poniżej 10.

Odnieś pierwsze zwycięstwo dnia:

Logując się także codziennie, warto spróbować ukończyć misję, aby zdobyć pierwsze zwycięstwo dnia. Staje się dostępny po osiągnięciu poziomu 15 i nagradza cię 400 dodatkowymi punktami doświadczenia po wygraniu gry.

Kup premie za doświadczenie:

Zwiększenia doświadczenia tymczasowo zwiększają ilość doświadczenia, które zdobędziesz na koniec każdego meczu. Możesz kupić premię za czas trwania lub zwycięstwo. Obydwa można kupić w Riot Store za Riot Points. Jednak premie za czas trwania zapewniają dwukrotnie więcej podstawowego doświadczenia zdobytego podczas meczu, podczas gdy premie za zwycięstwo dodają 210 punktów doświadczenia więcej niż normalnie.

Dodatkowo premie za czas trwania trwają przez określony czas, natomiast premie za zwycięstwo obowiązują po wygraniu gry i wygasają po osiągnięciu określonej liczby zwycięstw.

Bycie obraźliwym:

Jeśli chcesz wygrywać mecze w najszybszy możliwy sposób, wskazane jest również wybranie agresywnego bohatera, który może mieć duży wpływ na rozgrywkę.Decydując się na rolę ADC, Mid Lane lub Jungle, możesz być pewien, że wybrany przez ciebie mistrz radzi sobie dobrze i wpływa na wynik każdego meczu na twoją korzyść.

Graj masowo:

Choć może wydawać się oczywiste, że aby szybko awansować na wyższy poziom, wystarczy dużo grać, nie ma innego sposobu. Pamiętaj jednak, że jeśli masz dużo czasu do poświęcenia grze, warto zaopatrzyć się w boost, aby zmaksymalizować zdobyte doświadczenie.

Łączenie się w zespoły:

Wreszcie, jeśli grasz dużo w gry i notujesz zwycięstwa, masz większą szansę na spotkanie przyjaciół o podobnych umiejętnościach. W rezultacie możesz koordynować ataki, omawiać strategię i po prostu bawić się lepiej.

Wypatrujcie nowych misji:

W League of Legends misje to wyzwania lub cele w grze, których zadaniem jest zachęcenie graczy do odkrywania różnych aspektów gry. Wypełniając te zadania, możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie i inne nagrody. Większość misji ma charakter tymczasowy, a nowe misje pojawiają się niemal codziennie.

Aby zdobyć darmowe doświadczenie, przejdź do menu misji. Pokaże Ci aktywne misje i ich postęp. Szukaj misji oferujących doświadczenie.

Aby zmaksymalizować wydajność, staraj się, jeśli to możliwe, ukończyć wiele misji w jednej grze. Skoordynuj swoje misje ze znajomymi lub członkami drużyny, dzięki czemu ich wykonywanie będzie wydajniejsze.

Podsumowując, osiągnięcie 30 poziomu w League of Legends lub po prostu awansowanie na wyższy poziom wymaga czasu. Jeśli jednak wygrywasz gry, kupujesz premie za doświadczenie, przyjmujesz ofensywne podejście, dużo grasz i dzielisz się swoją wiedzą z innymi graczami, możesz szybko awansować i mieć przy tym mnóstwo zabawy.

Zastrzeżenie: ten artykuł został dostarczony przez stronę trzecią. Żaden redaktor Shadowknightgaming.com nie był zaangażowany w tworzenie tej zawartości.

Źródło: www.shadowknightgaming.com