Szczegóły wydarzenia Czarodziej Gwiazd League of Legends 2022: skórki, misje, nagrody


Wydarzenie Czarodziejek Gwiazd 2022 League of Legends ma być największym wydarzeniem w tym roku. Dzięki zwiastunom promującym obronę Valoran City gracze będą mogli przejść przez misje, aby zdobyć wspaniałe nagrody ⁠ — ze skórkami do kupienia po drodze. Oto, co wiemy do tej pory.

Jeśli chodzi o kosmetyki League of Legends, Czarodziejka Gwiazd jest jedną z najbardziej lubianych skórek. Ma też swoją własną zawiłą wiedzę — nie jest już tylko oddziałem supergwiazdowych bohaterów inspirowanych Shojo, ale w rzeczywistości walczą przeciwko złej sile.

Wydarzenie w 2022 r. ma być kulminacją wątków tworzonych od ponad pięciu lat, z mnóstwem nowych skórek, misji i nagród, które gracze będą mogli chłonąć wraz z rozwojem fabuły.

Oto, co wiemy o wydarzeniu Czarodziejek Gwiazd 2022 w League of Legends, w tym o jego premierze.

Gry o zamieszkach

Przygotuj się na wielkie wydarzenie roku w League of Legends: Powrót Czarodziejek Gwiazd.

Skórki Czarodziejek Gwiazd z League of Legends 2022

Dokładna lista skórek do wydania League of Legends Star Guardian 2022 jeszcze się nie pojawiła. Jednak gdy zwiastun pokazuje Valoran City, gracze przygotowują się na powitanie kilku przyjaznych twarzy w siłach walczących z Zoe.

To dokładnie ten zwiastun, który został źródło przecieków o tym, jakie skórki Czarodziejek Gwiazd są w drodze. W tagach nowego zwiastuna wymieniono następujących bohaterów: Ahri, Akali, Ekko Fiddlesticks, Kai’Sa, Miss Fortune, Morgana, Nilah, Orianna, Rell, Senna, Seraphine, Sona oraz
Taliyah.

Nie wiadomo, po której stronie walki każdy bohater dołączy, ale sama liczba skórek i awansów oznacza, że ​​przygotowujemy się na wydarzenie na skalę Ruination z 2021 roku.

Misje Czarodziejek Gwiazd w League of Legends 2022

W ramach wydarzenia League of Legends Czarodziejka Gwiazd 2022 gracze będą musieli przejść przez misje, aby przejść dalej fabułę i zdobyć żetony na nagrody. Nie wiadomo, czy będzie podążać za podstawową strukturą misji, czy z powieściowym stylem zastosowanym przez Spirit Blossom w 2020 roku i Ruination w 2021 roku.

Będziemy Was informować na bieżąco o wszystkich misjach i szczegółach fabularnych dotyczących wydarzenia, gdy się pojawią.

Nagrody League of Legends Czarodziejka Gwiazd 2022

Będąc reklamowanym jako jedno z największych wydarzeń roku, gracze powinni być w stanie zdobyć mnóstwo nagród podczas wydarzenia League of Legends Star Guardian 2022.

Chociaż skórki będą dostępne za zakupy za prawdziwe pieniądze, takie rzeczy jak Barwy, ikony przywoływacza i inne będą dostępne w sklepie w grze w oparciu o tokeny zdobyte podczas wydarzenia. Wymienimy dokładne dostępne nagrody po ich potwierdzeniu.

Data premiery Czarodziejek Gwiazd League of Legends 2022

Wydarzenie Czarodziejek Gwiazd League of Legends 2022 zostanie udostępnione wraz z patchem 12.13 LoL, który rozpocznie się 13 lipca 2022 r. Samo wydarzenie rozpocznie się dzień później 14 lipca.

Te wydarzenia zwykle trwają około miesiąca, więc przygotuj się na trudy przez całe lato, aby pomóc ocalić Runeterrę i Valoran City.

Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-star-guardian-2022-event-skins-missions-rewards-1853268/