Synth Riders ogłasza najnowszy pakiet piosenek, zawierający muzykę League of Legends


Nie jest tajemnicą, że ten skromny pisarz uwielbia Synth Riders, za ich niesamowitą rozgrywkę i stały dopływ nowej zawartości. To jedna z najlepszych gier, jakie możesz zdobyć dla siebie PlayStation VR Zestaw słuchawkowy! A Kluge Interactive ogłosiło kolejny pakiet piosenek do swojego wspaniałego tytułu rytmicznego, dodając kilka pakietów piosenek z utworami z niezwykle popularnej gry Riot Games League of Legends.

Pakiet ma strukturę podobną do poprzednich wydań DLC, oferując pięć piosenek i kolejne niesamowite wrażenia. W przeciwieństwie do kilku ostatnich wydań, ten pakiet League of Legends zawiera kilku artystów, w tym K/DA, True Damage i wielu gości. Z datą premiery 1 września 2022 r. będziecie mogli pobrać zestaw utworów już dziś. Cena pozostaje taka sama, jak w poprzednich pakietach, wynosząca 7,99 USD, chociaż możesz kupić utwory pojedynczo, jeśli wolisz.

Utwory, na które możesz się tym razem spodziewać, to:

  • Legends Never Die — League of Legends (To też jest doświadczenie)
  • POP/GWIAZDY — K/DA
  • WIĘCEJ — K/DA
  • GIANTS — Prawdziwe Obrażenia
  • Przebudzenie — League of Legends

Kolejny solidny wybór. Fani gier rytmicznych VR oczywiście rozpoznają „POP/STARS”, ponieważ pojawił się zarówno w Beat Sabre, jak i Audica. Więc co o tym myślisz? Czy to kolejny pakiet, który chcesz dostać w swoje ręce? Czy zgarnąłeś ostatnią paczkę z tytułu Kluge Interactive? Wykrzycz to w komentarzach poniżej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6310f350a15149bd9a1d21b1e1a1eea1&url=https%3A%2F%2Fwww.pushsquare.com%2Fnews%2F2022%2F09%2Fsynth-riders-announces-latest-song-pack-features-league-of-legends-music&c=6620276153349230056&mkt=fr-fr