Syndra otrzyma pierwszą dużą aktualizację League of Legends dziewięć lat po premierze


Popularna czarodziejka na środkowej alei Syndra ma zostać najnowszą mistrzynią League of Legends, która otrzyma dużą aktualizację postaci w sezonie 11, jak ujawnił Riot, która obejmie „całkowite przeróbki” jej podstawowego wyglądu i kilku skórek.

Riot Games powoli pracuje nad swoją listą magów, starając się „dostosować tych bohaterów do obecnych standardów League i poprawić przejrzystość”.

Następna w kolejce jest Syndra, która została wydana po raz pierwszy pod koniec 2012 roku.

Mroczny Suweren wciąż może się poszczycić takim samym wyglądem, jak w momencie premiery dziewięć lat temu, a wiele z jej starszych kosmetyków League of Legends również „pilnie potrzebuje” zmian. Ta nowa aktualizacja ⁠— kierowany przez Riot Sirhaian ⁠— skupi się na jej kultowych umiejętnościach Mrocznych Kul, a także na animacji rzucania i jasności zaklęć.

Jej podstawowe i Justicar skórki zostaną „całkowicie przebudowane”, podczas gdy Atlantyda, Królowa Diamentów, Śnieżny Dzień i SKT również będą pod lupą.

Gry o zamieszkach

Syndra w końcu przechodzi „całkowity remont”, aby wprowadzić ją we współczesną erę LoL-a.

Riot Sirhaian wyjaśnił: „Tak jak poprzednie [Ziggs, Zilean, Malzahar, more], te aktualizacje mają na celu wzbogacenie najstarszych członków naszego składu.”

Syndra nie przeszła wizualnego liftingu od premiery 13 września, aż do 2012 roku, kiedy to Mroczny Władca wdarł się na Szczelinę uzbrojony w swoje moce Mrocznej Sfery. W ciągu ostatniej dekady pojawiała się i wychodziła z meta League of Legends, a obecnie ma wskaźnik wygranych 47,41% na środkowej alei.

Ta aktualizacja efektów wizualnych skupi się jednak wyłącznie na modernizacji wyglądu wizualnego Syndry; Dexerto nie spodziewa się żadnych zmian w rozgrywce.

Oto wszystkie potwierdzone aktualizacje Syndry:

  • Podstawa: Całkowity remont
  • Justicar: Całkowity remont, powinien wreszcie być czytelny
  • Atlantyda: minimalne zmiany
  • Queen of Diamonds: Wykorzystuje zmiany bazy
  • Śnieżny dzień: Dość duże zmiany, mające głównie na celu zdublowanie bazy i usunięcie hałasu
  • SKT T1: Odzwierciedlenie podstawowych zmian i dodanie subtelnego logo SKT T1 w stożku „E”
  • Czarodziejka Gwiazd: minimalne zmiany
  • Pool Party: Minimalne poprawki
  • Zwiędła Róża: Bez zmian
  • Urzekające: Bez zmian

Aktualizacje te zostaną wydane w patchu 11.21 League of Legends. Oznacza to, że gracze Syndry będą mogli zapoznać się ze zmianami 20 października.

Potwierdzenie, że środkowa Syndra przechodzi przegląd wizualny, nadchodzi zaledwie kilka tygodni po tym, jak Dexerto odkrył podobne plany dla Caitlyn, która pozostaje taka sama w League of Legends od prawie dziesięciu lat.

Od premiery Szeryf Piltover minęło 3910 dni i od tego czasu otrzymała aż 81 różnych zmian w rozgrywce, począwszy od wzmocnień obrażeń, podstawowych statystyk i liczby pułapek na Yordle. Jednak ani razu w swojej dziesięcioletniej historii nie doczekała się wizualnej aktualizacji.

To się zmieni w sezonie 12. Riot już aktualizuje swoją grafikę i model w Wild Rift i Legends of Runeterra. LoL pójdzie w ich ślady na początku przyszłego roku.Source : https://www.dexerto.com/league-of-legends/syndra-gets-league-of-legends-update-nine-years-later-1668306/