Superumiejętnością Skarnera jest leczenie obszarowe w nadchodzącej aktualizacji wizualnej i rozgrywki LoL


Odkąd Skarner wygrał ostatnią ankietę fanów dotyczącą kolejnej aktualizacji wizualnej i rozgrywki, Liga Legend gracze czekali na nową Kryształową Awangardę od ponad roku.

Chociaż aktualizacja wciąż nie jest gotowa na Summoner’s Rift, programiści Riot Games mają kilka całkiem dużych aktualizacji i spostrzeżeń dla ligi entuzjastów skorpionów, w tym zapowiedź nowej superumiejętności Skarnera.

Menedżer produktu, Lexi „Lexical” Gao, przekazał kilka nowych informacji na temat ulubionego przez wszystkich Brackerna, a jedną z głównych zmian, o których myślą twórcy, jest uczynienie superumiejętności Skarnera umiejętnością obszarową, przenosząc ją z pojedynczego celu, narzędzia opartego na wyborze do zmieniającej grę umiejętności walki drużynowej, która może zmieść wielu wrogów.

„Motyw Skarnera znalazł atrakcyjny dom jako„ czczony, większy niż życie demon ”, który bardzo chroni miejsce, które nazywa domem”, powiedział Lexical na blogu dewelopera. „Spodziewaj się, że z łatwością przedziera się przez Szczelinę, by polować na intruzów. Jednym ze sposobów, w jaki mógłby to zrobić, jest podnoszenie wrogów i przenoszenie ich tam, gdzie chcesz. I na szczęście dla nas tak się składa, że ​​Skarner już to robi z Impale.

Powiązane: Riot ujawnia które Dzika szczelina skórki będą zmierzać do Kupa śmiechu z letnią datą premiery

W przykładowym filmie Nabicie Skarnera nie jest już umiejętnością typu „wskaż i kliknij”, a zamiast tego będzie umiejętnością mierzoną w kształcie stożka, która zamrozi wszystkie cele w obszarze działania i pozwoli Skarnerowi przeciągać je dookoła, tak jak jego oryginalna superumiejętność.

Chociaż ma krótszy czas trwania i krótki czas rzucania, da Skarnerowi śmiercionośne narzędzie do walki z wieloma celami, zwłaszcza jeśli zgrupują się podczas obiektywnej walki. Będzie miał teraz większe szanse na oflankowanie wrogów i chwytanie wielu przeciwników, aby rozpocząć potyczkę, podczas gdy wrogowie Skarnera będą musieli trzymać się dalej od siebie, aby uniknąć obszaru zamaszystego jego superumiejętności.

Lexical zasugerował również, że reszta zestawu Skarnera pozwoli mu zająć lepszą pozycję do używania Impale, jednocześnie dając mu więcej narzędzi, gdy Przebicie jest aktywne. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych ogólnej bazie graczy w nadchodzących miesiącach, a wielu fanów ma nadzieję, że ustalona data premiery zostanie podana wkrótce.Źródło : https://dotesports.com/league-of-legends/news/skarners-ultimate-is-getting-the-aoe-treatment-in-his-upcoming-lol-visual-and-gameplay-update