Streamer League of Legends, Dantes, zostawia dziewczynę, aby rozpocząć karierę solową.

Historia Dantesa, streamera League of Legends

Dantes, streamer, podjął decyzję o zakończeniu ponad 6-miesięcznego związku ze swoją dziewczyną, aby skupić się na kolejce solo i karierze w streamingu. Jest zdruzgotana i wyjaśnia, że ​​nadal coś do niego czuje.

Rosnąca popularność

Dantes od lat streamuje League, a obecnie jest jednym z najpopularniejszych streamerów w grze, który niezmiennie przyciąga tysiące widzów za każdym razem, gdy transmituje na żywo.

Trudna decyzja

Pomimo chęci pogodzenia swojego romantycznego związku ze znaczną ilością czasu, jaki poświęca na grę w League of Legends, ostatecznie zdecydował się rozstać ze swoją partnerką Laurą, z którą był przez około 9 miesięcy.

Żal i wyrzuty sumienia

Dantes wyraził skruchę z powodu swojego związku z Laurą, doceniając poświęcenie, jakie poniosła, aby wspierać go w jego karierze streamingowej. Jednakże czuł, że nigdy nie będzie w stanie w pełni zaangażować się w związek z nią, a jego kariera w League of Legends będzie na pierwszym miejscu.

Smutek Laury

Ze swojej strony Laura wyrażała miłość do Dantesa nawet po rozstaniu, świadcząc o swoim głębokim zaangażowaniu w związek, posuwając się nawet do wytatuowania jego imienia na piersi. Z pełnym wzruszeniem oświadczyła jednak, że nie widzi możliwego powrotu w najbliższej przyszłości.

Źródło: www.dexerto.com