Streamer League of Legends Cowsep osiąga mityczny w MLBB


Najbardziej znanym graczem Master Yi, który kiedykolwiek grał w League of Legends, jest oczywiście Joseph Osceola „Cowsep” Hursey.

32-letni streamer jest najbardziej znany z osiągania wysokich rang na wielu serwerach przy użyciu tylko jednego mistrza, Master Yi. Jego dziwaczna osobowość i poświęcenie przyniosły mu ogromną rzeszę fanów – 722 000 subskrybentów na YouTube i 700 000 obserwujących na Twitchu.

Dwa miesiące temu spróbował czegoś nowego. Stworzył nową stronę YouTube dla gry MOBA, którą chciał wypróbować: Mobile Legends: Bang Bang. Miał tylko jeden cel — jak najszybciej dotrzeć do Mitycznej Chwały, najwyższej rangi.

Podczas gdy niektórzy gracze potrzebują miesięcy, a nawet lat, aby osiągnąć pożądaną rangę Mitycznej Chwały, Cowsep sprawił, że wydawało się to zbyt łatwe. Obecnie dzieli go dwa szeregi od osiągnięcia tego celu, a od rozpoczęcia nowego sezonu minął zaledwie ponad miesiąc.Cowsep w mgnieniu oka przechodzi od Arcymistrza do Mythic III w Mobile Legends

Źródło: joanna

Rozpoczął swoją podróż MLBB na koreańskim serwerze na kilka tygodni przed końcem sezonu 24, docierając do Epic przed resetem. Kiedy rozpoczął się nowy sezon, w ciągu miesiąca przedzierał się od Wielkiego Mistrza do Mythic III.

Przy swojej obecnej randze potrzebuje tylko kolejnych 300 punktów, aby osiągnąć swój ostateczny cel.

„Po tym, jak trafię Mityczna Chwała w Korei, będę grał na serwerze Filipin z 80 pingiem i znowu dostanę Mityczną Chwałę” – napisał na swojej stronie YouTube.

Opierając się na jego profilu MLBB, jego najczęściej graną bohaterką jest Karina, gdzie ma na koncie 147 gier ze współczynnikiem wygranych 65,3%. Następna jest Sabre (52 gry), a następnie Helcurt (25 gier).

Podobnie jak w League of Legends, woli grać rolę w dżungli, ale w razie potrzeby dostosowuje się do środkowej alei.Kiedy nie transmituje Mobile Legends: Bang Bang, Cowsep zwykle próbuje nowych bohaterów w rankingu. Wczoraj pokazał w dżungli swoją nową skórkę Kung Fu Panda Akai.

Mając już 25 000 subskrybentów, jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z największych twórców treści Mobile Legends: Bang Bang poza Azją Południowo-Wschodnią.

Śledź ONE Esports na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji na temat Mobile Legends: Bang Bang, aktualizacji i przewodników.

CZYTAJ WIĘCEJ: PH importuje Baloyskie i Janaaqt pomagają Geekowi Famowi przegrać 17 meczów

Źródło : https://www.oneesports.gg/mobile-legends/league-of-legends-cowsep-mythic/