Statua League of Legends Vi dostępna w przedsprzedaży – egzemplarz, którego nie można przegapić!

Uwaga fani League of Legends – posąg Vi w skali 1/6

Obietnica zamówienia Popcultcha w przedsprzedaży: nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Ruszaj do walki z Vi, która atakuje swoimi gigantycznymi mechanicznymi ramionami i rzuca się na wroga! Połącz ten ekscytujący przedmiot ze statuą Jinx League, aby stworzyć zapierającą dech w piersiach dioramę! (sprzedawane oddzielnie). Dzięki dynamicznej pozie i autentycznemu podobieństwu Vi, ta statua w skali 1/6 jest idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji League of Legends! Ale musisz się spieszyć, ilość ograniczona do 2500 sztuk, ten egzemplarz nie będzie trwał wiecznie!

Szczegółowa statua wykonana z wysokiej jakości polistonu

Ta starannie wykonana statua, wykonana z bardzo szczegółowego polistonu, charakteryzuje się ogromnym realizmem. Wszystko, od aplikacji farby, przez teksturowane materiały, po wyrazisty wyraz twarzy i ogólną rzeźbę, zostało mistrzowsko stworzone, aby zapewnić wyłącznie najwyższą jakość charakteryzacji. Fani Vi z League of Legends mają teraz okazję zaprezentować ją w tej statuetce w skali 1/6!

Nie czekaj dłużej! Zamów online statuetkę Vi League of Legends w limitowanej edycji w skali 1/6 już dziś i dodaj ją do swojej kolekcji!

Z dumą przedstawiamy Ci Popcultcha, największy i najbardziej wszechstronny australijski sklep internetowy z posągami. Kliknij tutaj, aby sprawdzić pełną ofertę statuetek League of Legends.

Źródło: www.popcultcha.com.au