Środkowy zawodnik Beyond Gaming został zawieszony po rzekomym ustawieniu meczu przed najlepszym z pięciu HLE na League of Legends Worlds 2021


Środkowy gracz Beyond Gaming, Chien „Maoan” Mao-An, został zawieszony przez Riot Games z powodu problemów związanych z ustawianiem meczów na League of Legends Worlds 2021.

Beyond Gaming pokonało Galatasaray Esports w pierwszym meczu eliminacyjnym do dwóch zwycięstw, który odbył się 8 października 2021 roku. Mają zmierzyć się z Hanwha Life Esports (HLE), aby uzyskać szansę na awans do fazy grupowej turnieju głównego.

Krąży też plotka, że ​​ktoś inny niż Maoan jest zamieszany w wyciek PB. Również Dinter uważa, że ​​oryginalny przeciek zrobił to, ponieważ Maoan powiedział „Sylas i Orianna” i żaden z nich nie został dzisiaj wybrany, więc prawdopodobnie stracili pieniądze i byli wściekli…

Wydaje się jednak, że ich bieg mógł osiągnąć przeszkodę, ponieważ Maoan został złapany za ustawianie meczów. Riot Games najwyraźniej ma konkretny dowód w tej sprawie. Dalsze szczegóły na ten temat podano poniżej.


Maoan przeciekał znajomemu strategie związane z projektem, aby mógł postawić na ich mecz na League of Legends Worlds 2021

Riot Games dowiedziało się, że środkowy Maoan przekazywał szkice strategii swojemu przyjacielowi. Wygląda na to, że obstawiali typy i zakazy Beyond Gaming podczas meczów na League of Legends Worlds 2021.

Według Riot Games,

Podczas Mistrzostw Świata 2021 Maoan naruszył zasadę 9.3 Regulaminu Mistrzostw Świata 2021, która zabrania kojarzenia się z hazardem. Uczciwość współzawodnictwa jest podstawą naszego sportu i bardzo poważnie traktujemy wszelkie naruszenia naszego regulaminu. Zespół ds. operacji konkurencyjnych uzyskał ostateczne dowody wskazujące, że Maoan przekazał znajomemu poufne informacje w celu postawienia zakładu na dzisiejszy mecz. Maoan zostanie zawieszony na pozostałe mistrzostwa świata w 2021 r. i może podlegać dodatkowym karom po przeprowadzeniu pełnego dochodzenia

Dalsze wiadomości sugerują, że szef Beyond Gaming, Xue „DinTer” Hong-Wei, twierdził, że zwolni Maoana z powodu tego incydentu. Nadal nie ma żadnych wiadomości, ponieważ trwają dalsze dochodzenie, ponieważ pojawiły się doniesienia o zaangażowaniu innego gracza.

@ Senobi16 @Kwak00 Krąży też plotka, że ​​więcej niż jedna osoba w zespole była zaangażowana w wyciekanie kilofów i że personel skonfiskował telefony wszystkich, aby się dowiedzieć? Naprawdę bolesny, jeśli to prawda, zwłaszcza po tym bo5?

Na chwilę obecną telefony wszystkich graczy zostały skonfiskowane w celu sprawdzenia wszelkich wiadomości związanych z wyciekiem wersji roboczych. To z pewnością naraziło na ryzyko mecz eliminacyjny League of Legends Worlds 2021 między HLE i Beyond Gaming.

Streszczenie [1/4]:
1. wyciekł zrzut ekranu z czatu Maoana, w którym mówi „Sylas i Orianna, ale nie kupuj za dużo, to tylko duża szansa”
2. osoba, która opublikowała zrzut ekranu, usunęła swoje konto
3. Szef BYG, Dinter, mówi na streamie, że zapytał Maoana, czy to prawda

Beyond Gaming nie ogłosiło jeszcze żadnego zastępczego środkowego, jednak miejmy nadzieję, że będą mieli kogoś gotowego, a mecz odbędzie się normalnie.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EEB07B624DC04295A3770BA302F63383&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fnews-beyond-gaming-s-midlaner-suspended-following-alleged-match-fixing-ahead-hle-best-of-five-league-legends-worlds-2021&c=15276407842238933661&mkt=fr-fr