Sprawdź rozgrywkę na sezon League of Legends 2024

League of Legends 2024: Zapowiedź zmian nadchodzących w Summoner’s Rift

Rok dobiega końca i Riot Games przygotowuje się do tchnięcia nowego życia w League of Legends na kolejny sezon. Wiele zmian wprowadzonych przez Riot Games do wersji 2024.

Zmiany mapy

Cała mapa została zmodyfikowana. Niezależnie od tego, czy jesteś na górze, na środku czy na dole, dodano nowe możliwości gankowania. Krzaki rzeczne przesunięto na środek, a wyrównanie terenu zapewnia jednolity wygląd po stronie czerwonej i niebieskiej.

Nowy potwór – Voidgrubs

Oprócz Herolda i Barona w legowisku Barona czeka nowe stworzenie z Pustki. Voidgrubs, prawdziwi strażnicy legowiska Barona, dadzą Twojej drużynie potężne wzmocnienia.

Herold Szczeliny

Herold Szczeliny również został wzmocniony. Teraz sojusznicy będą mogli na nim dojechać i skierować go w stronę wieży wroga, kierując go bezpośrednio na nią.

Barona Nashora

Baron Nashor otrzymał aktualizację wizualną, ale także pewne ulepszenia rozgrywki. Boss mapy umożliwia teraz zmianę kształtu areny i oferuje znaczne wzmocnienia.

Piekielny Smok Szczeliny

Wersja Smoka Piekielnej Szczeliny również została zmodyfikowana, aby uwzględnić wiele Piekielnych Żarów, które pojawiają się na mapie.

System przedmiotów

System przedmiotów przeszedł gruntowną modernizację. Nie ma już systemu mitycznych przedmiotów, ale całkowicie nowe opcje zakupów dla każdej klasy i bohatera

Zadania mistrza

Unikalne zadania dla mistrzów powracają. Nie wahaj się więc dłużej i przygotuj się na epickie bitwy z rywalizującymi mistrzami ze swojej drużyny.

Każda z tych aktualizacji znacząco zmieni League of Legends i odmieni wrażenia z gry.Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj film poświęcony sezonowi 2024 lub zapoznaj się z wpisem na blogu na temat nowości. Przygotujcie się więc na wyjątkowe wrażenia z League of Legends!

Źródło: www.gamegrin.com