Sprawdź pierwsze wrażenia profesjonalistów na temat aktualizacji Skarnera w League of Legends!

Nowi bohaterowie League of Legends są zawsze źródłem zabawnych reakcji zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych graczy. A ponieważ długo oczekiwana aktualizacja grafiki i rozgrywki Skarnera wkrótce pojawi się na Summoner’s Rift, społeczność ma czas, aby podzielić się pierwszymi wrażeniami. W niedawnym filmie grupa profesjonalnych graczy LCS z Ameryki Północnej pokazała nowy zestaw Skarnera, a jego umiejętności zadziwiły kilka gwiazd, gdy oglądały, jak Pierwotny Władca miażdży walki drużynowe w niektórych klipach.

Reakcje pod wrażeniem

Dżunglarz FlyQuest Inspired był pod wielkim wrażeniem mistrza i jego zestawu, ponieważ wydawał się bardzo przydatny na scenie profesjonalnej. Od przerażającej umiejętności Ixtal Impact Scorpiona po jego przerobioną superumiejętność, bohater może wywrzeć ogromny wpływ, gdy osiągnie szósty poziom i uzyska dostęp do Walenia. Inni gracze nie byli przekonani co do mocy jego innych umiejętności ze względu na ich długi czas odnowienia i mniejsze obrażenia. Byli jednak pod wrażeniem zdolności Skarnera do pojawiania się na dowolnej linii podczas przemierzania każdego terenu, a także jego zdolności do łapania i ogłuszania każdego napotkanego bohatera na czas trwania umiejętności.

Przewidywania optymistyczne

River, gwiazdor dżungli 100 Thieves, jest przekonany, że wybór jest „zbyt zły”, natomiast dżungler Team Liquid UmTi uważa, że ​​Skarner zostanie wybrany przez prawie wszystkich dżunglerów w kolejce solo i grze profesjonalnej, gdy będzie dostępny na serwerach na żywo. Zdolność Skarnera do przyjmowania obrażeń, łatwego wchodzenia w drużynę i wykonywania akcji dla reszty składu drużyny sprawi, że będzie on idealnym wyborem dla agresywnych drużyn, które chcą wywierać presję na swoich wrogach, gdy tylko zdobędzie superumiejętność. Mogą także wypróbować jego nowy zestaw na League PBE, jeśli chcą zyskać przewagę nad nauką, jak zbudować bohatera i do jakich składów drużyn mógłby pasować w przyszłości.

Planowane wydanie wkrótce

Przeróbka Skarnera powinna pojawić się w League wraz z łatką 14.7 na początku kwietnia.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com