Sprawdź kolejne primaaprilisowe skórki dla League of Legends!

Kolejne planowane skórki zostaną ujawnione w kwietniu z okazji Prima Aprilis. Niektóre z nich zostały już ujawnione i wyglądają absolutnie niesamowicie.

Skórki Prima Aprilis dla League of Legends

Riot Games dokłada wszelkich starań, aby zaoferować nowe, zabawne skórki na Prima Aprilis na Summoner’s Rift w 2024 roku. Na ten rok znane są już dwie skórki, jedna dla Ornna, a druga dla Rammusa. Skórka Ornn została wprowadzona podczas weekendu LCS 17 marca 2024 r.

Ornn w końcu otrzyma nową skórkę, a najnowszą będzie skórka Space Groove w 2022 roku. Najwyższy czas, aby ten zabawny bohater otrzymał nowy wygląd i tym razem Riot przygotował coś niesamowitego.

Bohaterowie, którzy otrzymają skórki na Prima Aprilis

Na razie tylko dwóch mistrzów otrzyma skórki z okazji Prima Aprilis. Tematyka również różni się od wszystkiego, co mieliśmy wcześniej. Żadnych kotów kontra psów, żadnych pszczół. To po prostu czysty chaos i to nam się podoba. Ornn otrzyma długo oczekiwaną skórkę konduktora, a Rammus będzie… Durianem.

Skórka Ornna będzie skórką legendarną, co oznacza, że ​​będzie kosztować 1820 RP. Pozostałe skórki będą na poziomie epickim, co oznacza, że ​​będą kosztować 1350 RP. Szczerze mówiąc, będzie to jedna z najlepszych legendarnych skórek w grze, z którą może konkurować jedynie Korporacyjny Mundo – która jest najlepszą skórką w grze, mojego zdania nie zmienisz.

Data premiery skórek na Prima Aprilis

Te skórki Prima Aprilis zostaną uwzględnione w aktualizacji LoL 14.7. Skórki będą dostępne na PBE przez dwa tygodnie, a następnie będą dostępne na serwerach aktywnych od 3 kwietnia 2024 r. Jasne, to dwa dni po oficjalnym Prima Aprilis, ale to nie ma żadnego efektu. ma znaczenie, kiedy skórki dają tyle frajdy, prawda?

Źródło: Earlygame.com