Społeczność LoL wzywa deweloperów do dotrzymania złożonej od 7 miesięcy obietnicy dotyczącej fabuły pomimo fali niezadowolenia

Gracze League of Legends wzywają dewelopera Riot Games do wywiązania się z obietnic złożonych siedem miesięcy temu.

Gracze LoL wzywają programistów, aby dotrzymali obietnic związanych z historią

Nie można zaprzeczyć, że za popularną grą Riot League of Legends kryje się ogromna ilość wiedzy i historii. Gra zawiera nie tylko wiele historii i interakcji między postaciami, ale także samodzielne komiksy i serię Netflix. Świat Runeterry został szczegółowo zbadany przez jego twórców.

Jednak wraz z ciągłym wydawaniem nowych bohaterów i regionów w grze gracze oczekują, że twórcy wzbogacą historię i będą nadal rozwijać historię w samej grze.

Wygląda jednak na to, że Riot nie był w stanie nadążyć za popytem na wiedzę, ponieważ gracze są teraz sfrustrowani złamanymi obietnicami złożonymi na początku tego roku.

Gracze LoL krytykują twórców za niedotrzymanie obietnic związanych z historią

W szczególności jeden post na Reddicie powstał w odpowiedzi na skargi innych graczy dotyczące braku interakcji z Briarem w grze, co potencjalnie wskazywało na tendencję spadkową w historii League of Legends.

Użytkownik Reddita, nagyfero17, wezwał programistów, którzy około siedem miesięcy temu obiecali nowe sposoby opowiadania historii. Fero przedstawił kilka twierdzeń, aby podkreślić ich punkt widzenia, w tym anulowane narracje i sprzeczną przerywnik filmowy z Naafirim.

Fero skrytykował twórców za informowanie graczy o aktualizacjach fabuły, które się nie wydarzą, mówiąc, że wiedza nie jest już ważna dla Riot.

„Pomimo tych faktów wydaje się, że wiedza nie jest ważna. Dlaczego muszą nam informować o aktualizacjach, które nigdy nie miały się pojawić? Jest już 4 września i nie ma żadnego znaku” – zauważył gracz.

Inni użytkownicy Reddita szybko skomentowali rzekome niedotrzymanie pewnych obietnic przez Riot, podając kilka przykładów, które ich zdaniem nie zostały jeszcze zrealizowane.

„Riot obiecał także pakiety reklamodawcom, ale nigdy ich nie dostarczył (niektórzy programiści twierdzili, że w zasadzie je porzucili). Graczom z najwyższej półki obiecano także zmiany w zakresie zadowolenia w zeszłym przedsezonie i stanie się to ponownie w tym przedsezonie. Zamieszki są wszędzie. »

Inny gracz zapytał, dlaczego ludzie w ogóle wierzą w filmy twórców z aktualizacjami, twierdząc, że po prostu opóźniają pewne rzeczy i mają nadzieję, że ludzie o nich zapomną.

„Nie rozumiem, dlaczego ludzie wierzą w to, co mówią w filmach z aktualizacjami. Po prostu opóźniają pewne sprawy i mają nadzieję, że ludzie o nich zapomną. Potem ludzie mówią: „Słuchają graczy” tylko dlatego, że wzięli pod uwagę kilka skarg. Ale jaki jest sens słuchania, jeśli nie mają nic przeciwko wprowadzaniu ulepszeń” – pytali.

Ponieważ społeczność jest wyraźnie rozgrzana, Riot może być zmuszony do wprowadzenia pewnych krótkoterminowych zmian, aby uspokoić graczy. Jednak w obliczu dużych projektów, takich jak MMO, fani tej historii mogą po prostu poczekać.

Źródło: www.dexerto.com