Spin Master wprowadza na rynek kolekcję League of Legends – magazyn Toy World


Nowa kolekcja League of Legends będzie zawierać ulubione postacie z jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie.

Spin Master ogłosił wprowadzenie swojej pierwszej kolekcji jako globalny licencjobiorca zabawek dla League of Legends od Riot Games.

League of Legends to debiutancki tytuł Riot Games, wydany w 2009 roku, który zdobył światowe uznanie. Stała się najpopularniejszą grą na PC na świecie i kluczową siłą napędową gwałtownego rozwoju e-sportu.

Teraz jest ostoją na arenie bitew online dla wielu graczy, zespołowej grze strategicznej, w której dwie drużyny składające się z pięciu potężnych mistrzów walczą, aby podbić bazę drugiego. Gracze wybierają spośród ponad 150 bohaterów, aby tworzyć epickie gry i burzyć wieże, walcząc o zwycięstwo.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zadebiutować pierwszą z naszej kolekcji League of Legends, dostarczając fanom ich ulubionych bohaterów w postaci figurek akcji i przenosząc emocje związane ze słynną grą do alejki zabawek” – powiedział Chris Beardall, prezes i dyrektor ds. zabawek Spin Master. Oficer handlowy. „Nasz asortyment podstawowych i kolekcjonerskich figurek zapewnia innowacyjność, skrupulatną dbałość o szczegóły i lepszą kolekcjonowanie ogromnej międzynarodowej rzeszy fanów League of Legends, zarówno w trybie online, jak i offline – a to dopiero początek”.

„Naszą misją jest poprawa jakości bycia graczem” – dodała Ashley Maidy, szefowa globalnych produktów konsumenckich w Riot Games. „Wiąże się to z przenoszeniem radości z naszej własności intelektualnej League of Legends na rzeczywisty świat za pomocą różnych produktów, w tym zabawek i przedmiotów kolekcjonerskich. Cieszymy się, że w nadchodzących miesiącach gracze zobaczą więcej kolekcji Spin Master”.

Pierwsza fala kolekcji League of Legends obejmuje:

  • Figurki kolekcjonerskie 6”, które cechują się rzeźbieniem i dekoracją, wysokiej jakości farbą i plastikiem oraz materiałowym wykończeniem. Figurki mają ponad 18 punktów artykulacji, akcesoria premium inspirowane grą i tematyczną bazę figur. Dostępne są opcje Thresh i Zed.
  • Figurki 4-calowe 5-pak, z rzeźbionymi detalami i dekoracją oraz ponad 12 punktami artykulacji w wygodnym pięciopaku. Dołączone postacie to Ekko, Caitlyn, Heimerdinger, Vi i ekskluzywna wersja Jinx.
  • Poszczególne 4-calowe podstawowe figury, który zawiera rzeźbione detale i dekorację, podstawę figury i ponad 12 punktów artykulacji. Ulubionymi bohaterami są Darius, Yasuo i Jinx.

Z tej okazji firma Spin Master połączyła siły z dwoma znanymi fotografami zabawek, Mitchelem Wu i Jaxem Navarro, aby stworzyć dynamiczne obrazy ku czci mistrzów i podkreślić autentyczność postaci.

Kolekcja League of Legends Spin Master jest odpowiednia dla fanów w wieku 12 lat i starszych i jest już dostępna.

Odwiedź stronę leagueoflegends.com, aby uzyskać więcej informacji i śledź @leagueoflegends w mediach społecznościowych.Source : https://toyworldmag.co.uk/spin-master-launches-league-of-legends-collection/