Song of Nunu, spin-off League of Legends, wydany w listopadzie

Riot Forge, wydawnictwo specjalizujące się w spin-offach Riot Games, ogłosiło dzisiaj dwie aktualizacje do uniwersum League of Legends. Przełożona rok temu gra Song of Nunu: A League of Legends Story wreszcie ma oficjalną datę premiery: 1 listopada. Spółka zależna Riot Games ogłosiła także nowy, uroczy i ciepły spin-off League of Legends, zatytułowany Bandle Tale. Gry te są kontynuacją spin-offów League of Legends, The Mageseeker i Convergence, które ukazały się na początku tego roku.

Pieśń Nunu: Historia League of Legends

Song of Nunu to przygoda oparta na fabule, podczas której wyruszasz w „najwspanialszą podróż” z mistrzami League, Nunem i Willumpem. „Gracze będą musieli wędrować, wspinać się i jeździć na sankach po Freljordzie, zamarzniętej krainie pełnej bezlitosnych zamieci, dzikich wilków i zaklęć” – czytamy w informacji prasowej gry. „Gracze będą musieli wykazać się sprytem, ​​aby przedostać się przez zamarznięty krajobraz i odkryj tajemnice ukryte pod lodem. » Gra, wydana przez Riot Forge, została opracowana przez Tequila Works.

Gra kosztuje 30 dolarów i będzie dostępna od 1 listopada na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store. (Riot Forge twierdzi, że daty premiery na inne konsole zostaną ogłoszone w późniejszym terminie). Cyfrowe zamówienia przedpremierowe na grę są już dostępne, a ci, którzy zarezerwują grę, otrzymają premię w postaci cyfrowego albumu z grafiką. Riot spróbuje także skusić Cię edycją kolekcjonerską za 100 dolarów, która zawiera pluszaki Willumpa i Poro, książkę z grafiką, cztery pocztówki, pięć emaliowanych przypinek, kolekcjonerską grafikę i wyskakującą dioramę.

Opowieść Bandle’a

Urocza gra Bandle Tale nie ma jeszcze daty premiery, ale ma uroczy zwiastun prezentujący estetykę gry w stylu retro z widokiem z góry. Grasz jako Yordle (dziwaczny mieszkaniec Bandle City) i „zbierasz i tworzysz, aby wykonuj zadania z ukochanymi bohaterami League of Legends, aby ocalić Bandle City i ponownie zjednoczyć jego mieszkańców.” Riot Forge opisuje to jako relaksujące doświadczenie, które spodoba się fanom „przytulnych gier”.

Riot Forge wkrótce ujawni dalsze szczegóły dotyczące wydania Bandle Tale oraz informacje na temat edycji kolekcjonerskiej. W międzyczasie możesz lepiej zrozumieć mechanikę i czarujący styl Lazy Bear Games, oglądając poniższy zwiastun.

Źródło: www.bing.com