Song of Nunu, spin-off League of Legends, premiera już w listopadzie

Riot Forge, spółka zależna Riot Games, ogłosiła dzisiaj dwie aktualizacje do uniwersum League of Legends. Song of Nunu: A League of Legends Story, którego premiera została przełożona rok temu, wreszcie ma datę premiery: 1 listopada. Spółka zależna Riot Games ogłosiła także nowy, ciepły i uroczy nowy spin-off League of Legends zatytułowany Bandle Tale. Podążają za spin-offami League of Legends, The Mageseeker i Convergence, które ukazały się na początku tego roku.

Pieśń Nunu: Historia League of Legends

Song of Nunu: A League of Legends Story to oparta na fabule przygoda, podczas której wyruszasz w „najwspanialszą podróż” z mistrzami League, Nunem i Willumpem. „Gracze będą musieli wędrować, wspinać się i jeździć na sankach przez Freljord, lodową krainę pełną gwałtownych zamieci, dzikich wilków i zaklęć” – czytamy w informacji prasowej gry. „Gracze będą musieli wykorzystać swoją inteligencję, aby poruszać się po zamarzniętym krajobrazie i odkryj tajemnice ukryte pod lodem. » Gra, wydana przez Riot Forge, została opracowana przez Tequila Works.

Gra wyceniona na 30 dolarów ukaże się 1 listopada na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store. (Riot Forge twierdzi, że daty premiery na innych konsolach zostaną ogłoszone w późniejszym terminie). Cyfrowe zamówienia przedpremierowe na grę są już dostępne, a ci, którzy zarezerwują grę, otrzymają bonus: cyfrowy album z grafiką. Riot spróbuje Cię także przekonać edycją kolekcjonerską za 100 dolarów, która będzie zawierać pluszaki Willumpa i Poro, książkę z grafikami, cztery pocztówki, pięć emaliowanych przypinek, kolekcjonerską grafikę i wyskakującą dioramę.

Opowieść Bandle’a

Urocza gra Bandle Tale nie ma jeszcze daty premiery, ale ma uroczy zwiastun prezentujący estetykę gry w stylu retro z widokiem z góry. Grasz jako Yordle (ekscentryczny mieszkaniec Bandle City) i „zbierasz i tworzysz, aby wykonuj zadania z ukochanymi bohaterami League of Legends, aby ocalić Bandle City i ponownie zjednoczyć jego mieszkańców. » Riot Forge opisuje to jako relaksujące doświadczenie, które spodoba się fanom przytulnych gier.

Riot Forge wkrótce przekaże więcej szczegółów na temat wydania Bandle Tale i edycji kolekcjonerskiej. W międzyczasie możesz lepiej zrozumieć mechanikę i czarujący styl Lazy Bear Games, oglądając poniższy zwiastun.

Źródło: www.bing.com