Skórki HEARTSTEEL z League of Legends, które podbiją serca

Nowe skórki HEARTSTEEL dla Apheliosa, Ezreala, K’Sante, Setta, Kayna i Yone (+ Prestige) są teraz dostępne w aktualizacji League of Legends 13.22! Zobacz te niesamowite nowe stylizacje inspirowane teledyskiem Paranoia.

Skórki HEARTSTEEL

Grupa muzyczna HEARTSTEEL jest wreszcie dostępna z niesamowitymi artystami, takimi jak Kayn i Ezreal. Odkryj wyjątkowe historie i osobowości każdego członka tego przełomowego zespołu rockowego.

STALI SERCA Apheliosa

Aphelios to multiinstrumentalista, geniusz muzyczny, którego pasja do muzyki jest niemal obsesyjna. Ze swoim zespołem HEARTSTEEL i siostrą bliźniaczką Alune jako menadżerami jest wreszcie gotowy, aby usłyszano jego twórczy głos.

STALI SERCA Ezreala

Po krótkotrwałym sukcesie Ezreal postanowił odzyskać twórczą kontrolę nad swoją karierą. Dołącza do grupy HEARTSTEEL, aby powrócić z nowymi przyjaciółmi i utalentowanymi współpracownikami.

K’Sante HEARTSTEEL

K’Sante imponuje na wszystkich poziomach i jest zdeterminowany, aby HEARTSTEEL zabłysnął w branży muzycznej. Ze swoim nowym zespołem jest gotowy zrobić wszystko, aby grupa odcisnęła swoje piętno.

Kayn Heartsteel

Kayn używa muzyki jako broni, a jego zmysłowa reputacja uczyniła go pariasem branży. Dołączając do HEARTSTEEL, znajduje kreatywnych partnerów (i przyjaciół?), którym może naprawdę zaufać.

Sett HEARTSTEEL

Sett, pomimo swojego wyglądu, jest pewnym siebie raperem o złotym sercu wykutym przez lata ciężkiej pracy. Dołącza do HEARTSTEEL, aby odzyskać siły na scenie i udowodnić światu, że jest prawdziwym szefem.

Yone HEARTSTEEL

Yone, legendarny były DJ/producent, poczuł rozczarowanie przemysłem muzycznym, zanim dołączył do HEARTSTEEL. Wraz z zespołem na nowo rozpaliła się w nim pasja do muzyki i jest zdeterminowany, aby HEARTSTEEL odniósł ogromny sukces.

Prestiżowe HEARTSTEEL Yone

Jako enigmatyczny producent muzyczny Yone może powiedzieć, że nie lubi być w centrum uwagi, ale podczas pierwszego koncertu zespołu nie może powstrzymać się od eleganckiego wyglądu. Nie przegap jej nieskazitelnie eleganckiego stroju, pasującego do jej szermierki i stylu cięcia.

Skórki HEARTSTEEL Kayn, HEARTSTEEL K’Sante, HEARTSTEEL Ezreal, HEARTSTEEL Sett, HEARTSTEEL Aphelios, HEARTSTEEL Yone, Prestige HEARTSTEEL Yone i Breakout True Damage Ekko będą dostępne 8 listopada 2023 o 20:00 UTC. Pełne uwagi dotyczące aktualizacji 13.22 League of Legends można znaleźć tutaj.

Źródło: sprzęgłapoints.com