Skórki Blitzcranka są nagrodą za sezon 11 League of Legends


Jednym z powodów, dla których gramy w rankingu w League of Legends i znosimy próby i udręki kolejki solo, poza zdobywaniem naszej rangi nad innymi, są nagrody. W tym roku nagroda nadchodzi w postaci naszego ulubionego robota.

To znowu ta pora roku! Cała twoja ciężka praca, pot, łzy i krew z sezonu 2021 zostaną w końcu nagrodzone. Ale zanim Riot je rozda, upewnij się, że masz ostatnie mecze „Zdrowaś Maryjo” przed oficjalnym zakończeniem sezonu rankingowego 15 listopada, o 23:59:59 w strefie czasowej twojego lokalnego serwera. Nagrody zostaną rozdane w ciągu 4 tygodni po zakończeniu sezonu.

Jak zawsze, jeśli w tym sezonie umieściłeś złoto lub więcej w kolejkach solo/duet lub Flex, otrzymasz Zwycięski Blitzcrank, a także Blitzcranka, jeśli jeszcze go nie posiadasz, jeśli jest to w jakikolwiek sposób możliwe. Riot rozdaje również Barwy Zwycięskiego Blitzcranka odpowiadające każdemu poziomowi, który osiągnąłeś powyżej złota, zarówno w kolejce Solo/Duo, jak i Flex. Są podobne, ale trochę inne, aby specjalnie upamiętnić swoje osiągnięcia rankingowe samodzielnie lub z przyjaciółmi!

Dodatkowo każdy, kto ukończył rozmieszczenie rankingowe w trybie Solo/Duo, Flex lub obu, otrzyma permanentną Eternals Blitzcrank Series 1, ikonę profilu rankingowego dla rang zarówno w kolejce Solo/Duo, jak i Flex, a także baner profilu rankingowego.

Gry o zamieszkach

Nagrody rankingowe League of Legends Solo Queue

Umieścilibyśmy również dowcipny jednolinijkę opartą na liniach głosowych bohatera, ale jak wszyscy wiemy, dźwięk tego robota nie jest tak zaawansowany, w końcu był on robiony przez niektóre dzieci jako zabawka, ale kto wie, jaka jest jego aktualna tradycja, i tak nikt nie nadąża za tymi zmianami.

Source : https://www.altchar.com/game-news/blitzcrank-skins-are-league-of-legends-season-11-reward-a0f0L9x0ngqY