Skórka Popielnego Rycerza Sylasa League of Legends spotyka się z dużymi reakcjami fanów


League of Legends dostarczyło pierwsze oficjalne spojrzenie na zupełnie nową skórkę Ashen Knight Sylas 7 września 2022 r., która zostanie wydana wraz z łatką 12.18. To trzeci dodatek do tej skórki po Ashen Knight Pyke i Ashen Knight Pantheon.

Podczas gdy skórka Pyke’a spotkała się z przytłaczającą reakcją fanów, Pantheon spotkał się z dużą krytyką. Dlatego gracze oczekiwali, że następna skórka w składzie będzie dobra i spełni standardy wyznaczone przez skórkę Pyke’a. Tak się składa, że ​​skóra Sylasa nie radziła sobie dobrze i ostatecznie otrzymała jeszcze więcej krytyki.

Jeden z takich fanów skomentował na Twitterze:

Popielni Rycerze zaczęli naprawdę mocni ze skórką boskiego Pyke’a, a potem zeszli do rynsztoków z nagim torsem, otwartym hełmem i fioletową skórką Panteonu. A teraz nie ma zbroi Sylasa? Chodź teraz, @LeagueOfLegends. Nie czytasz żadnych informacji zwrotnych? https://t.co/yfqUmFVk4c

Z negatywnego odbioru społeczności wynika, że ​​fani nie są zadowoleni i wygląda na to, że deweloperzy konsekwentnie nie czytają opinii. Wygląda na to, że skóra Pyke’a była dziwna, ponieważ oczekiwania spadły od czasu ujawnienia skóry Sylasa.


Fani League of Legends uważają, że skórka Popielatego Rycerza Sylasa nie pasuje do motywu

Główną ideą skórki Popielnego Rycerza jest reprezentowanie skorumpowanych wojowników ze zrujnowanego królestwa, które niegdyś było dowodzone przez bardzo zamożnego króla. Dlatego fani League of Legends uważają, że powinien on mieć klimat poległych rycerzy.

Linia skórek Popielnego Rycerza ma ogromny potencjał, ale po dodaniu Sylasa Popielnego Rycerza straciłem wszelką nadzieję, że Riot wybierze bohatera, który rzeczywiście pasuje do linii skórki. To mógł być Aatrox, Mordekaiser, do diabła nawet Darius, ale wybrali faceta z biczem i bez zbroi.

@MINUS_Axe Poza tym uwielbiam to, jak Riot przyjął opinie, że nie wyglądali jak Rycerze, a potem zamiast ulepszać się w sposób, o który prosiliśmy….. zmienili nazwę xdit, teraz na Ashen Conqueror Pantheon i Ashen Slayer Sylas

Niestety, skórki Panteonu Popielnego Rycerza i Popielnego Rycerza Sylasa w niczym nie przypominają rycerzy. Fani są zmęczeni całym projektem skórek, w którym Riot Games po prostu rysuje mężczyzn bez koszuli i nadaje im fioletowy kolor.

Fani czuli, że kiedy skóra Pyke’a miała szczególny klimat, kiedy została wydana. Niestety, ta nowa wersja Sylasa wygląda po prostu jak fioletowa Barwa jakiejś bardzo zwyczajnej skórki.

Krótko mówiąc, fani League of Legends uważają, że Riot Games nie wkłada zbyt wiele wysiłku w te skórki Popielnego Rycerza, co rozgniewało znaczną część fanów. W związku z tym oczekiwania, które zostały określone przez skórkę Pyke’a, spadły wraz z wydaniem skórki Sylasa.

Popielaty „Pogromca” (wszyscy wiemy, że to naprawdę Rycerz) Skórka Sylasa ma już więcej niechęci niż polubień i naprawdę pokazuje, że gracze chcą prawdziwych skórek Rycerza. Riot naprawdę zrobił niesamowitą skórkę Pyke’a, a potem stworzył dwóch mężczyzn bez koszuli i nazwał to dniem. https://t.co/B7AUajiKQ6

Nie sądzę, żebym kiedykolwiek widział tematyczne nurkowanie tak szybko jak Ashen Knight, a to jest do bani. Nadal wierzę, że Ashen Knight Pyke znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych skórek wszechczasów, więc dla Pantheona i Sylasa, aby poszli w tym kierunku, w którym po prostu tak rozczarowujące https://t.co/Mzh4FprD1N

Popielaty Rycerz Panteon i Sylas w pojedynkę po prostu zrujnowali wszelkie moje oczekiwania dotyczące linii skóry. I to bardzo rozczarowujące. Sylas po prostu nie pasuje do skórki „rycerza” i postanowili też nie zbroić panteonu. Również hełmy są brzydkie… -_- https://t.co/jQnHPc9YYb

Wielu fanów uważa, że ​​twórcy League of Legends nie są otwarci na opinie. Jeśli większość fanów uważa, że ​​skórki nie są na równi, Riot Games będzie musiało podjąć pewne kroki i wprowadzić kilka pozytywnych zmian.

@SkinSpotlights Przepraszam, ale nic w tym nie krzyczy do mnie z popiołu RYCERZ… To bardziej przypomina to, jak wyglądałby Ruination Sylas z głębszymi tonami niebieskiego…

@Hung2563hn @Tired_Tobias @Lolukn Ignoruje jednak motyw linii skóry. Tak, sylas jest zwykle bez koszulki, ALE ludzie, którzy dostają skórkę, chcą czegoś wyjątkowego i jest to kolejna mniej popielata skórka Rycerza. To jest tutaj problem.

Dzieje się tak, ponieważ skórki Popielnego Rycerza kosztują dużo, ponieważ można je zdobyć tylko dzięki Mitycznej Esencji. Jednak zdobycie zasobu jest żmudnym procesem, ponieważ jedynym sposobem na zdobycie ogromnej jego części jest przepustka do wydarzeń.

Dlatego jeśli fani nie polubią skórek, po prostu przestaną je kupować, co doprowadzi do złego stanu rzeczy dla obu stron. Fani będą niesprawiedliwi oczekiwać, że Riot Games przerobi skórkę Popielatego Rycerza Sylasa.

Miejmy nadzieję, że opinie fanów sprawią, że przyszłe skórki Popielnego Rycerza bardziej przypadną do gustu fanom i będą lepsze zarówno pod względem projektu, jak i tematyki.


P. Czy podoba Ci się skórka Popielnego Rycerza Sylasa?

3 głosy do tej pory

Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/do-read-feedbacks-league-legends-ashen-knight-sylas-skin-receives-major-backlash-fans