Skok o 80% w zakładach mobilnych w zakładach sportowych SOFTSWISS w trzecim kwartale 2023 r., zakłady na League of Legends przewyższają piłkę nożną

Gwałtowny rozwój mobilnych gier online – przegląd SOFTSWISS Sportsbook, trzeci kwartał 2023 r

Wyjątkowy rozwój gier mobilnych

Jak wynika z przeglądu SOFTSWISS Sportsbook Q3 2023, w trzecim kwartale 2023 r. odnotowano znaczny wzrost liczby zakładów, przychodów i przychodów brutto z gier (GGR) na urządzeniach mobilnych w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Rzeczywiście, 80% zakładów zostało zawartych za pośrednictwem urządzenia mobilnego, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu z 65% odnotowanymi w roku poprzednim. Ten rosnący trend polegający na tym, że gracze wybierają telefony komórkowe do obstawiania zakładów, podkreśla strategiczną zmianę wynikającą z nieodłącznej wygody tych urządzeń, szczególnie w przypadku zakładów na żywo.

Boom na zakłady sportowe online

Platforma oprogramowania do zakładów sportowych odnotowała w trzecim kwartale 2023 roku 37% wzrost średnich stawek w League of Legends w porównaniu do piłki nożnej. Counter-Strike w dalszym ciągu utrzymuje swoją pozycję wśród 10 najpopularniejszych dyscyplin pod względem obstawiania, tym samym utrzymując swoją pozycję liderem wśród cybersportów. Dota 2 stała się najbardziej dochodową kategorią spośród wszystkich rodzajów zakładów. W trzecim kwartale odbyło się więcej turniejów cybersportowych niż w drugim kwartale, co pozycjonowało cybersport jako potencjalnego wybawiciela podczas powolnego sezonu tradycyjnych sportów letnich.

Rośnie liczba zakładów kombinowanych

„W odróżnieniu od trzeciego kwartału ubiegłego roku obserwujemy stopniowy wzrost udziału zakładów łączonych. To korzystny znak dla operatorów, biorąc pod uwagę, że prawdopodobieństwo wygranej w zakładzie kombinowanym jest niższe niż w przypadku pojedynczego zakładu” – powiedział Aleksander Kamenetski, szef zakładów sportowych SOFTSWISS. Rzeczywiście, wzrost ten odzwierciedla ciągły rozwój zakładów sportowych SOFTSWISS z kwartału na kwartał. W porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku widzimy niezwykły wzrost liczby stawek o 438% i imponujący wzrost naszego GGR o 523%. »

Uznanie i innowacja

„Te niezwykłe wyniki są świadectwem poświęcenia, profesjonalizmu i niezachwianego zaangażowania w innowacje, jakie wykazali moi koledzy z SOFTSWISS Sportsbook i innych zespołów. Wyrażam im szczerą wdzięczność za ich wyjątkowy wkład” – dodał. Jako część ekosystemu produktów firmy, SOFTSWISS Sportsbook oferuje swoim klientom szereg bonusów „unikalnych w branży gier online”, a także możliwość uruchamiania kampanii z jackpotami podczas wydarzeń sportowych.

Źródło: www.yogonet.com