Skandal wokół trofeum Pucharu Świata w e-sporcie League of Legends

Zapowiedź Pucharu Świata w grach, która wywołuje uśmiech na twarzach graczy League of Legends

Zabawna reakcja graczy League of Legends

Wyciekło zdjęcie z Gaming World Cup, a gracze League of Legends nie mogą przestać się śmiać. Obraz został opublikowany na subreddicie League, a gracze natychmiast zaczęli gromadzić się w sekcji komentarzy. Nic dziwnego, że wszyscy myślą, że wygląda jak penis lub jakaś złota zabawka erotyczna. ” Dobry. Nadszedł czas, aby znaleźć wymówkę dla mojej dziewczyny, aby nie oglądała tego wydarzenia. Nie ma mowy, żebym mógł z tym konkurować” – powiedział jeden z graczy. Inny dodał: „Powinienem do niego zadzwonić”. » Inni po prostu publikowali zabawne memy, w tym zdjęcie postaci z filmu Jak poznałem waszą matkę z napisem „to penis”. »

Ciekawy kształt trofeum

Trofeum… ma ciekawy kształt. Zdjęcie za pośrednictwem Reddita Wielu kpiło z ironii, że Puchar Świata w grach elektronicznych wygląda tak. Podkreślili, jak turniej odbywa się w Arabii Saudyjskiej, gdzie prawa LGBTQ+ są zakazane. Według Human Dignity Trust aktywność homoseksualna jest ograniczona prawem islamskim. Zachowania LGBTQ+ są w tym kraju karane. „W jakiś sposób kraj, w którym bycie gejem jest nielegalne, zaprojektował ogromne wibrator jako trofeum” – napisał jeden z graczy.

Prawdziwość trofeum, które wyciekło, pozostaje do potwierdzenia

Ale ostatecznie okaże się, czy to trofeum, które wyciekło, jest rzeczywiście autentyczne. To może być z łatwością oszustwo. Oprócz League w ramach Gaming World Cup odbędą się wydarzenia związane z Counter-Strike 2, Dota 2, Apex Legends, EA FC 2024 i nie tylko. Rozgrywki ligowe rozpoczną się w czwartek 4 lipca.

Źródło: www.bing.com