Skandal w społeczności League of Legends: twórcy treści ujawniają prywatne informacje

Społeczność League of Legends doświadczyła w przeszłości wielu dramatów, ale tym razem czerwone linie zostały przekroczone, ponieważ twórcy zawartości złośliwie ujawnili prywatne informacje. W ciągu ostatnich kilku tygodni Tarzaned i Dantes, dwaj najpopularniejsi twórcy treści League, znaleźli się w ostrym konflikcie, w wyniku którego Tarzaned ujawnił, że Dantes i jego były partner dokonali aborcji w ciągu pierwszego miesiąca ich związku.

Reakcja Tylera1

Po eskalacji sytuacji wielu widzów weszło na transmisję Tylera 1, aby poznać jego opinię, a on odniósł się do tej sytuacji raz na zawsze: potępił zachowanie Tarzaneda, nazywając go „idiotycznym” i stwierdzając, że jest ono „całkowicie nie do przyjęcia, nigdy i pod żadnym pozorem” ” w celu upublicznienia tej informacji. Powiązał to również z trudnymi chwilami, jakie przeżył z żoną Macaiylą, kiedy odkryli, że ma ona ciążę pozamaciczną. Ciąża pozamaciczna ma miejsce, gdy zapłodnione jajo rozwija się poza macicą, powodując powikłania zagrażające życiu i wymagające natychmiastowego usunięcia komórki jajowej.

„Takie rzeczy wpływają na ciebie bardziej, niż ktokolwiek, kto przez to przeszedł, mógłby sobie wyobrazić” – powiedział Tyler1. „To nie jest coś, co robisz raz i znika na zawsze. Kiedy to się stanie, obiecuję ci, że niszczy to wszystko w twoim mózgu. » Chociaż nie jest to dokładnie ta sama sytuacja, Tyler1 stwierdził, że takie okoliczności zmieniają życie i pozostawiają trwały wpływ na zaangażowane osoby. Od zmian fizycznych po utrzymujące się skutki psychologiczne – tak drażliwy temat nigdy nie powinien być wykorzystywany do rozstrzygania błahych sporów.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o naszej polityce partnerskiej.

Źródło: dotesports.com