Sezon League of Legends 2024 zapowiada się wybuchowo

Witamy na Rift, 2024

Dowiedz się, co przyniesie rok 2024 w najpopularniejszej na świecie grze MOBA, League of Legends. Na ten rok zaplanowano mnóstwo nowych rzeczy, od nowych bohaterów, przez zmiany w e-sporcie, po długo oczekiwany drugi sezon serii inspirowanej League of Legends: Arcane. Riot Games właśnie ujawniło swoje plany na nadchodzący sezon w filmie zatytułowanym „Zapowiedź sezonu 2024”. Oto przegląd wszystkiego, co nadejdzie w tym roku.

Nowi bohaterowie i aktualizacje

Sezon League of Legends 2024 wygląda obiecująco wraz z pojawieniem się na Rift zupełnie nowego bohatera, a także aktualizacjami dla niektórych istniejących postaci. Na przykład Skarner otrzyma aktualizację wizualną, dzięki której będzie jeszcze potężniejszy na polu bitwy, a Smolder the Fiery Fledgling pojawi się na PBE 9 stycznia. Ale to nie wszystko, bohaterka z Sezonu 1, która odegrała główną rolę w Arcane, zadebiutuje na Rift: Ambessa Medarda, wraz z jej aktualizacją wizualną inspirowaną Arcane.

Arcane, nowy sezon

Seria oparta na uniwersum League of Legends, Arcane, powróci z drugim sezonem w listopadzie 2024 r. Zwiastun nowego sezonu jest już dostępny i pozwala rzucić okiem na nadchodzące horrory.

Podwyżki planowane w League of Legends

Oprócz nowych funkcji postaci i seriali dostępnych będzie kilka nowych skórek, wprowadzone zostaną zmiany w systemie rankingowym, a esport powróci z jeszcze większą liczbą wyzwań. Wszystko to zdradza oficjalny film Riot Games na sezon 2024.

League of Legends jest dostępne za darmo na stronie Riot Games.

Źródło: www.bing.com