Sezon 2 League of Legends Arcane pojawi się na platformie Netflix w listopadzie

Kontynuacja Arcane: data premiery sezonu 2

Jeśli widziałeś serial animowany Arcane League of Legends w serwisie Netflix, prawdopodobnie naprawdę Ci się podobał – nawet fanom spoza League of Legends. Opowiada rozdzierającą serce historię sióstr Vi i Jinx oraz ich zmagań o wzajemną akceptację w utopijnym (i magicznym) mieście Piltover i jego wypełnionym błotem podbrzuszu znanym jako Zaun. Pierwszy sezon pojawił się w usłudze transmisji strumieniowej w ramach subskrypcji w listopadzie 2021 r., a teraz wiemy, że sezon 2 Arcane pojawi się w serwisie Netflix o tej porze w przyszłym roku.

Data premiery sezonu 2

W szczególności sezon 2 Arcane będzie dostępny w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r. Zbiegając się z tą wiadomością, Netflix opublikował krótki zwiastun z udziałem Jinx. Obejrzyj poniżej:

Serial, który trzeba zobaczyć

Jeśli do drugiego sezonu pozostał jeszcze około rok, jeśli jeszcze nie widziałeś Arcane, w którym występują aktorzy głosowi, tacy jak Hailee Steinfeld, Yuri Lowenthal, Ella Purnell i nie tylko, jest na to mnóstwo czasu – i zdecydowanie warto To!

W międzyczasie przyjrzyj się skórce League of Legends Champion Jinx dodanej do Fortnite z okazji Arcane, a następnie przeczytaj recenzję Ruined King: Historia League of Legends w serwisie Game Informer. Dowiedz się więcej o Convergence: A League of Legends Story po tym.

Czy widziałeś 1 sezon Arcane? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.bing.com