Serwery LoL nie działają? Konserwacja i przestoje w League of Legends


Czy serwery LoL są obecnie wyłączone? MOBA Riot Games jest nadal jedną z najpopularniejszych konkurencyjnych gier wideo na świecie, ponad dekadę od jej premiery, z dziesiątkami milionów aktywnych graczy. Jego długowieczność jest niezrównana, a Riot dba o to, aby tak pozostało, dzięki regularnym aktualizacjom. Będąc 13-letnią grą, LoL niewątpliwie potrzebuje pewnych ulepszeń i remontów pod maską. W tym celu czasami gra musi zostać przełączona do trybu offline. W tym przewodniku znajdziesz regularne aktualizacje dotyczące harmonogramu konserwacji i przestojów League of Legends, stanu serwerów i bieżących przerw w działaniu.

Status serwera League of Legends

Harmonogram konserwacji i przestojów League of Legends wrzesień 2022

W chwili pisania tego tekstu serwery LoL działają bez problemów. Jednak Riot Games ogłosiło, że planuje zaplanowaną konserwację na 1 września 2022 r. Chociaż ta konserwacja jest planowana tylko dla serwerów NA. Tak więc, jeśli grasz w LoL z Europy lub gdzieś w Azji, w tej chwili nie będzie przestojów serwera. Konserwacja zaplanowana jest na późną noc i wcześnie rano. W związku z tym w większości nie wpłynie to również na bazę graczy w NA, chyba że jesteś jednym z tych graczy, którzy lubią grać w późnych godzinach nocnych do rana. Mając to na uwadze, oto harmonogram konserwacji League of Legends na 1 września 2022 r.:

  • Czas rozpoczęcia konserwacji serwerów LoL NA – 12:00 czasu PT / 2:00 czasu CT / 3:00 czasu ET
  • Czas rozpoczęcia konserwacji serwerów LoL NA — 4:00 czasu PT / 6:00 czasu CT / 7:00 czasu ET

Jak widać, konserwacja ma trwać około czterech godzin. W tym okresie dobieranie graczy online w League of Legends będzie niedostępne. Powodem tego przestoju jest dążenie Riot Games do „kontynuowania globalnych wysiłków związanych z migracją do chmury”. Przez ostatni rok Riot Games pracowało nad poprawą stabilności serwera i gry online. A przeniesienie ich infrastruktury do chmury jest jednym z podstawowych elementów tego procesu.

Pamiętajcie, aby regularnie nas śledzić, ponieważ zawsze będziemy mieć najnowsze informacje dotyczące konserwacji League of Legends, harmonogramu, statusu serwera i bieżących przerw w działaniu, a także zaktualizujemy artykuł w odpowiednim czasie.

Promowane filmyŹródło : https://www.gosunoob.com/guides/lol-servers-down-league-of-legends-maintenance-downtime/