Serwer LoL padł: Ekran ładowania zablokowany | RiftFeed.gg

LoL Server Down: Co się dzieje z ekranem ładowania?

Wygląda na to, że serwery League of Legends są obecnie wyłączone, co wpływa na ekran logowania całej gry. Jeśli chciałeś dzisiaj rano zagrać w League of Legends lub TFT, to masz pecha. Ekran logowania do League of Legends utknął w pętli i nie otwiera się, nawet nikomu nie pozwala próbować się zalogować. Riot również nie otrzymał żadnych wiadomości w tej sprawie.

Serwer LoL nie działa: ekran ładowania League of Legends jest zablokowany

To prawdopodobnie jeden z najbardziej frustrujących błędów, jakie doświadczyliśmy w League of Legends od jakiegoś czasu. Nie można się całkowicie zalogować, wpatrując się w ciągły okrąg, podczas gdy Katarina uśmiecha się do ciebie, prawie złośliwie. Jednak, może to dobrze, że wszyscy mamy trochę czasu, aby odetchnąć i uciec od naszej obsesji, prawda? Tak obecnie wyglądają wszyscy klienci LoL.

Nie mamy nawet kodu błędu ani niczego, co moglibyśmy wpisać, aby dowiedzieć się, dlaczego klient League of Legends nie działa poprawnie. Wygląda na to, że oficjalne wsparcie Riotu również nie ogłosiło żadnych komunikatów o tej usterce ekranu logowania.

Jak naprawić problemy z ekranem ładowania League of Legends

Czy możesz w ogóle rozwiązać te problemy? Jedynym sposobem na ich naprawienie jest cierpliwość i czekanie na oficjalne informacje od Riot. W tej chwili nie było żadnych wiadomości na ten temat, a Riot również nie ujawnił, czy są w ogóle świadomi tych problemów z serwerem. Gracze zgłosili problemy do Downdetector, gdzie widać wyraźny skok, ale poza tym nie ma żadnych informacji na temat tego błędu klienta LoL. Miejmy nadzieję, że wkrótce Riot poda więcej informacji, do tego czasu musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż ekran logowania znów zadziała. Zagraj w inną grę, czekając na powrót League.

„Może tak jest najlepiej i wszyscy mamy trochę czasu, aby odetchnąć i uciec od naszej obsesji, prawda?”

Dlaczego nie spróbować Ocalałego Jedi z Gwiezdnych Wojen?

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, na które wskazuje ikona koszyka. Przeczytaj uważnie artykuł przed kliknięciem jakichkolwiek linków.

Źródło: RiftFeed.gg.