Scottsbluff League of Legends przegrywa z Lincolnem w wyczerpującej 50-minutowej grze
Scottsbluff League of Legends przegrało z Lincoln High w czwartej rundzie sezonu zasadniczego NSeSA po wyczerpującym 50-minutowym meczu.


FLETCHER HALFAKER, Herold Gwiazd


Scottsbluff League of Legends przegrało we wtorek z Lincoln High w 50-minutowej bójce.

Po zostaniu w tyle na górnej linii, SHS zebrał się dzięki kontroli nad neutralnymi celami i konsekwentnej presji na środkowej i dolnej linii, co dało lekką przewagę złota po 20 minutach, pomimo spadku liczby zabójstw.

Katastrofa nastąpiła, gdy Lincoln wezwał do wymiany Barona Nashora za próbę zakończenia gry od ich Volibeara, odsłaniając nexus Scottsbluffa i zmuszając ich do gry defensywnej, dopóki ich powalony inhibitor nie odrodzi się.

SHS zdołał odeprzeć jeszcze dwie próby wykończeń Volibeara, który stał się prawie nie do zabicia molochem w trakcie rozszerzonej gry i zażądał własnego inhibitora wraz ze smoczą duszą, aby przedłużyć swoją złotą przewagę.

Ostatecznie Scottsbluff nie było w stanie utrzymać obrony swojej bazy, a Lincoln High zdobyło swój nexus w nieco ponad 50 minut po wyczerpującej grze w tę iz powrotem w późnej fazie gry.

Ludzie też czytają…

Scottsbluff ma teraz bilans 1-2 w sezonie i zmierzy się z Ralstonem w konkursie w przyszłym tygodniu. Zespół chce teraz poprawić swój rekord, aby zapewnić sobie korzystne rozstawienie w fazie playoff.

Team Liquid rywalizuje w lidze północnoamerykańskiej o popularną grę o nazwie „League of Legends”. Własność wydała miliony dolarów — nikt nie powie dokładnie, ile — na zebranie gwiazdorskiego składu i stworzenie eleganckiego centrum szkoleniowego w Santa Monica. Zwiedzamy ten obiekt i widzimy, jak wygląda dzień z życia sportowca Team Liquid.
Źródło : https://starherald.com/scottsbluff-league-of-legends-falls-to-lincoln-high-in-grueling-50-minute-game/article_c41639fc-c2bf-11ed-b4fb-1f8724dc01a4.html