RiotX Arcane to cross-medialne wydarzenie dla „League of Legends” Netflixa


Riot Games uruchamia RiotX Arcane, nowe wydarzenie z okazji nadchodzącego Tajemna League of Legends pokaż z Netflix.

Powiązanie RiotX Arcane rozpocznie się 6 listopada, tego samego dnia co Mistrzostwa 2021, a przez cały miesiąc można oglądać tytuły Riot. Tak, wszystkie. Z (oczywiście) League of Legends do stale rosnącej atrakcji e-sportowej, która jest ValorantRiot chce robić Tajemna hit na Netflix. Zwłaszcza po kilku wybranych słowach Nicolo Laurenta, dyrektora generalnego Riot Games.

„Z każdym nowym krokiem, jaki podejmujemy, od wypuszczania nowych gier po rozwój naszych e-sportów, zawsze skupialiśmy się na dostarczaniu graczom ekscytującej, rezonującej treści, która jest autentyczna do rdzenia League of Legends doświadczenie”, powiedział Laurent w komunikacie prasowym. „Dzisiaj na całym świecie jest więcej graczy korzystających z naszych gier niż kiedykolwiek wcześniej, co potwierdza nasze zaufanie do League of Legends IP, gdy rozpoczynamy nową erę wraz z uruchomieniem Tajemna”.

Obejrzyjcie zwiastun wydarzenia RiotX Arcane poniżej.

Streamerzy na Twitchu będą nawet mogli wspólnie transmitować program, gdy będzie on transmitowany na żywo na Netflix 6 listopada, co jest trochę dziwne, ale fajnie jest zobaczyć, że Riot w pełni wykorzystuje swoje korzenie transmisji na żywo przed premierą programu.

Riot nie blefuje, gdy stwierdza, że ​​wszystkie jego gry dostają… Tajemna nawiasem mówiąc, wiązanie. Rzućmy okiem na to, co ma nadejść, dobrze?

League of Legends dostanie Tajemna-motywowane skórki bohaterów dla Jayce’a, Vi, Caitlyn i Jinx. W przedsezonowej aktualizacji 2022 pojawią się również smoki żywiołów, przedmioty i runy, a także akcenty na mapie na Summoner’s Rift. Aktualizacje grafiki bohaterki Caitlyn i zrównoważonego rozwoju.

League of Legends: Dzika Szczelina otrzyma mięsistą aktualizację zawierającą wydarzenie Tajemne Doświadczenie w grze oraz skórki bohaterów dla Jinx i Vi. Jayce i Caitlyn wreszcie zadebiutują podczas wydarzenia Hextech Heist.

Legendy Runeterry otrzymuje nowy tryb PvE o nazwie Path of Champions, Jayce jako nowy grywalny bohater oraz tematyczne karty wsparcia dla Piltover i Zaun. Aha, i przepustka na wydarzenie Mega!

Taktyka walki drużynowej utrzymuje popularność swoich gadżetów i gadżetów dzięki nowemu trybowi gry i nie tylko Tajemna-tematyczni taktycy i niektórzy mistrzowie Chibi.

Valorant nie znajduje się w tym samym wszechświecie, co reszta, ale otrzymuje Przepustkę Tajemną RiotX pełną przedmiotów i zestawów do kolekcjonowania. Rusza także nowa agencja agenta Chamber.

Więc tak, to dużo! Wygląda na to, że Riot chce Tajemna być Wiedźminhit wielkości na Netflixie. Biorąc pod uwagę, że grało ponad 180 milionów osób Runeterra-tylko sąsiednie gry w zeszłym miesiącu, to nie jest nie do pomyślenia pytanie.

Napisane przez Kyle’a Campbella w imieniu GLHF.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=32038D92DE2A4D17A61C860BB626AA57&url=https%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2021%2F11%2Friotx-arcane-league-legends-netflix&c=8122455112611906901&mkt=fr-fr