Riot zmienia ping przynęty w League of Legends


W niedawnym wycieku zasobów PBE ujawniono nową wersję Bait Ping dla League of Legends.

Przedsezon przyniósł wiele zmian w League of Legends. Wszystko zaczęło się od patcha 12.22, kiedy to do gry wprowadzono sporo zmian. Kluczowe zmiany to dodatki, takie jak Heartsteel, ponowne wprowadzenie Różdżki Wieków, zmiany w dżungli i nowe koło ping.

Z biegiem czasu Riot wprowadził do gry wiele poprawek i nowych aktualizacji. Łatka 12.22B naprawiła wiele problemów wprowadzonych przez łatkę 12.22, a łatka 12.23 była kolejną aktualizacją poza sezonem. Chociaż były to znaczące zmiany, Riot nie tknął swojego nowego systemu komunikacji od czasu aktualizacji 12.22.

To prowadzi nas z powrotem do nowego koła ping, które Riot wprowadził do League of Legends. Wiele nowych pingów, takich jak Bait, Push, All-In i Hold. Większość pingów działa zgodnie z przeznaczeniem, z wyjątkiem pingu Bait. W ten sposób zasoby PBE pokazują, że ping przynęty jest zmieniany. Oto, co wiemy do tej pory.

Czytaj więcej: Wszystkie nagrody League of Legends Xbox Game Pass

Kontrowersje wokół Bait Ping

Gdy tylko opublikowano Bait Ping, media społecznościowe zostały zalane wieloma uwagami. Podczas gdy Riot zamierzał wykorzystać ping jako narzędzie strategiczne, gracze mieli inne pomysły. Zaczęli używać go do pingowania członków drużyny i używania go jako sposobu na agitację członków drużyny. Cały hałas i wygląd pingu zostały teraz przyciemnione przez jego obecne użycie dla graczy.

Na co Riot zmienia ping przynęty?

Zgodnie z zasobami PBE ujawnionymi przez HANCOCK na Twitterze, wiemy już, jak będzie wyglądał nowy Bait Ping.

W przeciwieństwie do obecnego pingu przynęty, wygląda po prostu jak tytułowany haczyk na ryby z ikoną liścia/skrzydła z boku. Nie zmieni to jednak problemu z pingiem. Podczas gdy Riot miał dobre intencje, wprowadzając ping, społeczność nie wykorzystała go w najlepszy możliwy sposób.

Niewielka zmiana, choć wygląda dobrze, nie rozwiąże problemu. Jedynym sposobem na to byłoby przerobienie wyglądu i pójście w zupełnie innym kierunku. Jest to jednak mało prawdopodobne, więc wkrótce otrzymamy nową wersję. Miejmy nadzieję, że ping będzie używany właściwie, aby wizja Riot mogła zostać zrealizowana dzięki nowemu pokrętłu ping w League of Legends.

Źródło : https://gameriv.com/riot-changing-bait-ping-league-of-legends/