Riot żartuje z postaci z LoL, Zileana

League of Legends przeszło długą drogę w ciągu ostatniej dekady, dzięki kilku bohaterom, przedmiotom i znaczącym zmianom kształtującym meta. Jednak wydaje się, że twórcy i większość graczy zapomnieli o jednym bohaterze: Zilean.

Zapomniany mistrz

Po przejrzeniu historii aktualizacji Zileana gracze League odkryli, że Chronokeeper nie otrzymał żadnych znaczących zmian od deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. W rzeczywistości jedyne zmiany, które otrzymał w ciągu ostatnich ośmiu lat, to drobne poprawki w jego podstawowe zdrowie, zbroję lub manę, a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne.

Nie wprowadzono żadnych zmian w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, który dał mu więcej doświadczenia w zdobywaniu poziomów dla kolegów z drużyny.

Brak istotnych zmian

Pomimo drobnych zmian Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, który nie otrzymał żadnych większych poprawek od twórców. Jednak według witryny statystyk ligi U.GG nadal cieszy się przyzwoitym współczynnikiem wygranych wśród wspierających, wynoszącym 51% w ponad 39 000 meczach na poziomach platynowych i wyższych.

Nadal ma znaczenie w meta i może przechylić szalę gry, jeśli zostanie opanowany przez odpowiedniego gracza.

Wspólne opinie

Podczas gdy istnieje zdecydowana mniejszość entuzjastów Zileana, którzy mają nadzieję, że zainteresowanie wokół ich ulubionego chronometrażysty ucichnie, inni uważają, że Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, ponieważ we właściwych rękach jest potężnym przeciwnikiem.

Jest oczywiste, że Zilean nadal ma do odegrania rolę w grze, pomimo braku popularności.

Źródło: www.bing.com