Riot żartuje po odkryciu, że Zilean nie przeszedł żadnych większych zmian od sezonu 5

Tajemnica Zileana: dlaczego twórcy League of Legends o niej zapomnieli?

Od czasu premiery League of Legends doświadczyło wielu zmian, obejmujących bohaterów, przedmioty i ogromne zmiany, które ukształtowały meta. Jest jednak jeden bohater, o którym twórcy i większość graczy najwyraźniej zapomnieli: Zilean.

Po przejrzeniu historii aktualizacji gracze League odkryli, że Strażnik Czasu nie otrzymał żadnych znaczących zmian od deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. W rzeczywistości jedyne zmiany, jakie przeszedł w ciągu ostatnich ośmiu lat, to ogólne zmiany związane z aktualizacją many dla magów i ogromną aktualizacją wytrzymałości.

Przeznaczenie zamrożone w czasie

Jednakże poza tymi zmianami Zilean otrzymała jedynie minimalne zmiany w swoim zdrowiu, zbroi i manie, a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne. Nie wprowadzono żadnych zmian w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, który dał mu więcej doświadczenia w zdobywaniu poziomów dla kolegów z drużyny.

Podczas gdy wielu innych bohaterów pozostało nietkniętych przez długi czas, Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, którzy nie przeszli żadnych zmian ze strony twórców.

Podział w społeczeństwie

Zdecydowana mniejszość fanów Zileana ma nadzieję, że uwaga skupi się na ulubionym chronometrażyście, ponieważ obawiają się, że Riot w końcu wprowadzi zmiany, które osłabią mistrza. Inni są zdania, że ​​Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, bo we właściwych rękach to plaga, która może przejąć kontrolę nad grami.

Według strony statystycznej League U.GG, w obecnej meta Zilean nadal może pochwalić się przyzwoitym współczynnikiem gry wśród wspierających, ze współczynnikiem zwycięstw wynoszącym 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych. Może nie jest najpopularniejszym wyborem na wsparcie, ale Zilean wciąż może znaleźć czas, aby ukraść Twoje Elo, jeśli trafisz na niewłaściwego specjalistę.

Źródło: www.bing.com