Riot żartuje, gdy gracze LoL odkrywają, że Zilean nie otrzymał żadnych większych zmian od sezonu 5

Zilean, zapomniany mistrz League of Legends

Od czasu premiery League of Legends zaszło wiele zmian, w tym nowi bohaterowie, przedmioty i głębokie zmiany, które ukształtowały meta. Jednak wydaje się, że twórcy i większość graczy zapomnieli o jednym bohaterze: Zilean. Po przejrzeniu historii aktualizacji gracze League odkryli, że ten chronometrażysta nie otrzymał żadnych znaczących zmian od deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. W rzeczywistości jedyne zmiany, jakie przeszedł przez ostatnie osiem lat, miały charakter ogólny aktualizacje many dla magów i duża aktualizacja wytrzymałości.

Wydaje się, że dla Zileana czas się zatrzymał. Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games Jednakże poza tymi zmianami Zilean otrzymała jedynie minimalne poprawki w zakresie swojego podstawowego zdrowia, pancerza i many, a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne. Nie zaszły żadne zmiany w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał do swojej umiejętności biernej nowy efekt, który zapewniał mu więcej doświadczenia, dzięki któremu mógł podnosić poziomy swoich kolegów z drużyny. Wielu innych bohaterów przeszło wcześniej bez większych poprawek, ale Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, którzy nie otrzymali żadnych zmian od twórców. Mimo to Ray „RayYonggi” Williams, inżynier ds. kontroli jakości w Riot, znalazł w tym wątku humor, żartując, że Zilean jest „być może po prostu idealnym mistrzem”.

Czy Zilean potrzebuje jakichś zmian?

Istnieje grupa entuzjastów Zileana, którzy mają nadzieję, że zainteresowanie wokół ich ulubionego Strażnika Czasu osłabnie, ponieważ wierzą, że Riot w końcu wprowadzi zmiany, które osłabią mistrza. Inni natomiast uważają, że Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, bo w rękach fachowców stanowi zagrożenie zdolne zdominować rozgrywki. Według strony U.GG, na której znajdują się statystyki ligowe, Zilean nadal może pochwalić się przyzwoitym współczynnikiem gry wśród wspierających, ze współczynnikiem zwycięstw wynoszącym 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych. Może nie jest najpopularniejszym wyborem do wsparcia, ale Zilean wciąż może znaleźć czas, aby ukraść Twoje Elo, jeśli wylądujesz na niewłaściwej jednej sztuczce.

Źródło: www.bing.com