Riot żartuje, gdy gracze LoL odkrywają, że Zilean nie otrzymał żadnych większych zmian od sezonu 5

Zilean: bohater zapomniany przez twórców

Od samego początku League of Legends przeszło wiele zmian i aktualizacji, kształtując metę dzięki nowym bohaterom i przedmiotom. Jednak wydaje się, że jeden bohater został zapomniany, zarówno przez twórców, jak i większość graczy: Zilean.

Po przejrzeniu historii aktualizacji Zileana gracze odkryli, że postać ta nie otrzymała żadnych znaczących zmian od deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. W rzeczywistości jedynymi zmianami, jakie przeszła w ciągu ostatnich ośmiu lat, były ogólne dostosowania mana i wytrzymałość maga.

Zamrożony czas dla Zileana

Oprócz tych zmian Zilean otrzymała jedynie minimalne zmiany w swoim podstawowym zdrowiu, pancerzu i manie, a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne. Nie nastąpiły żadne zmiany w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, dzięki czemu mógł zdobyć więcej doświadczenia i podnosić poziomy swoich kolegów z drużyny.

Wielu innych bohaterów nie otrzymało wcześniej większych zmian, ale Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, u których twórcy nie zmienili swoich umiejętności.

Debata wokół Zileana

Zdecydowana mniejszość entuzjastów Zileana ma nadzieję, że uwaga wokół ich ulubionego Strażnika Czasu uspokoi się, ponieważ obawiają się, że Riot w końcu wprowadzi zmiany, które osłabią bohatera. Inni są zdania, że ​​Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, bo we właściwych rękach stanowi zagrożenie, które może przejąć kontrolę nad meczami.

Według strony statystycznej League U.GG, w obecnej meta Zilean nadal może pochwalić się przyzwoitym współczynnikiem gry wśród wspierających, ze współczynnikiem zwycięstw na poziomie 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych. Może nie jest najpopularniejszym wyborem do wsparcia, ale Zilean wciąż może znaleźć czas, aby ukraść ci punkty rankingowe, jeśli trafisz na niewłaściwego obserwującego.

Źródło: www.bing.com