Riot żartuje, gdy gracze LoL odkrywają, że Zilean nie otrzymał żadnych większych zmian od sezonu 5

Zilean, zapomniana League of Legends

Od premiery ponad dziesięć lat temu League of Legends przeszło wiele zmian, które mocno wpłynęły na meta gry, jednak wydaje się, że jeden bohater został pominięty przez twórców i większość graczy: Zilean.

Brak istotnych zmian

Przeglądając historię aktualizacji Zileana, gracze League of Legends odkryli, że Strażnik Czasu nie otrzymał od twórców żadnych znaczących zmian od aktualizacji 5.23, która została wydana 24 listopada 2015 r. W rzeczywistości jedyne zmiany, jakie przeszedł w ostatnie osiem lat to ogólne aktualizacje many i jej wytrzymałości.

Jednakże poza tymi zmianami Zilean otrzymała jedynie minimalne zmiany w swoim podstawowym zdrowiu, pancerzu i manie, a także różne poprawki błędów i aktualizacje wizualne. Nie wprowadzono żadnych zmian w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, dając mu więcej doświadczenia potrzebnego do awansowania kolegów z drużyny.

Postać czekająca na zmiany

Pomimo braku aktualizacji, Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów, którzy w ciągu ostatnich ośmiu lat nie otrzymali żadnych zmian od twórców. Niektórzy gracze uważają jednak, że Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, ponieważ we właściwych rękach może stać się prawdziwą plagą, która może zdominować rozgrywki.

Według strony statystycznej League U.GG, w obecnej meta Zilean nadal może pochwalić się przyzwoitym współczynnikiem gry wśród wspierających, ze współczynnikiem zwycięstw wynoszącym 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych. Może nie jest najpopularniejszym bohaterem wspierającym, ale Zilean i tak może poświęcić trochę czasu, aby ukraść Twoje Elo, jeśli spotkasz eksperta od tej postaci.

Źródło: www.bing.com