Riot wyłącza /Cały czat w „League Of Legends” z powodu „przemocy słownej”


Riot Games ogłosiło dzisiaj (12 października), że funkcja /All chat in League Of Legends jest niepełnosprawny z powodu „przemocy słownej”.

Wiadomość pochodzi od urzędnika League Of Legends wpis na blogu, który mówi, że łatka 11.21 przyniesie ze sobą wyłączenie czatu /All w kolejkach dobieranych. Riot Games powiedział, że „kompromis jest tego wart, aby ograniczyć rosnącą negatywność / Cały czat tworzy się w twoich grach”.

Czat drużynowy, czat na koniec gry, a wrogowie słyszący i widzący emotikony nadal będą działać League Of Legends, według Riot.

Aktualizacja 11.21 nadejdzie League Of Legends 20 października, nieco ponad tydzień po tym ogłoszeniu. Riot Games zapowiedziało również, że będzie monitorować wpływ zmiany poprzez werbalne raporty o nadużyciach, stawki kar i bezpośrednie ankiety zwrotne od graczy.

Liga Legend. Źródło: Gry Riot

Potwierdza się również fakt, że wyłączenie /Całego czatu nie spowoduje całkowitego usunięcia nadużyć, ponieważ Riot mówi, że „jest świadomy, że słowne nadużycia zdarzają się również na czacie zespołowym, więc wyłączenie /Całego czatu nie spowoduje całkowitego usunięcia nadużyć. Ale czat zespołowy pełni również ważną funkcję koordynacji zespołu, więc potencjalna wartość, jaką przynosi, jest znacznie wyższa, nawet jeśli może również zawierać pewne negatywne doświadczenia”.

W wątku w r/leagueoflegends gracze dyskutują o zmianie, niektórzy są zadowoleni, że czat /All jest usuwany, podczas gdy inni uważają to za bezcelowe, biorąc pod uwagę, że /All może zostać ręcznie wyłączony przez gracza.

„Dobre wykorzystanie całego czatu sprawia, że ​​dziewięciu innych graczy odpoczywa i cieszy się wspólną grą” – mówi u/ThisIsSnake w komentarzach. „Złe użycie wszystkich czatów pozwala jednemu graczowi narzekać przez 20 minut na swoich kolegów z drużyny. Co z tego, że całkowicie eliminujemy dobre wykorzystanie?”

Z innych wiadomości, Nvidia DLSS zbliża się do dziesięciu kolejnych gier, w tym Powrót 4 Krew oraz Wrota Baldura 3.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=197C7359B8214987B34DC0E843ADAFEA&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Friot-is-disabling-all-chat-in-league-of-legends-due-to-verbal-abuse-3068599&c=5277057384205224348&mkt=fr-fr