Nowe skórki Snow Moon dla Ahri, Morgany i Varusa w grze League of Legends. Zobacz piękno lodowego świata!

Lato zbliża się, ale na Summoner’s Rift pojawiają się nowe skórki

Sytuacja na Summoner’s Rift się uspokaja dzięki nadchodzącym skórkom Riot Games dla Ahri, Morgany i Varusa. Dołączają oni jako część kultystów Snow Moon w alternatywnym wszechświecie Moons of Ionia.

Te trzy skórki zapewniają mroźne piękno, które można zobaczyć dzięki animacjom o tematyce lodowej i efektom dźwiękowym. Automatyczne ataki i umiejętności Ahri brzmią jak mistyczne sople uderzające w cele, gdy podskakuje i przedziera się przez walkę drużynową. Kiedy zaczyna wspominać, nad jej głową widać Śnieżny Księżyc, gdy unosi się w powietrzu.

Pełny zestaw Morgany otrzymał niebieski odcień Śnieżnego Księżyca, a łuk Varusa został zmieniony w lodową broń. Wszystkie mają wyjątkowe wspomnienia, a ich portrety są pięknie wykonane z mnóstwem detali w strojach i lokalizacjach. Wzmocnią także siły Snow Moon w starciu z rywalizującym kultem Blood Moon.

Ahri, Morgana i Varus dołączą do Caitlyn, Illaoi i Kayna w tej linii skórek, co wciąż daje im przewagę liczebną 18 różnych bohaterów reprezentujących Krwawy Księżyc. Jednakże w przyszłym roku możemy zobaczyć, jak więcej postaci dołączy do ich szeregów — jeśli zespół ds. skórek postanawia kontynuować dodawanie kolejnych bohaterów do uniwersum.

Będzie to również 17. skórka Ahri, co daje jej miejsce obok Ezreala, jeśli chodzi o trzecie pod względem liczby skórek w grze. Ahri była zawsze ulubienicą fanów Liga według strony ze statystykami U.GG w całej swojej historii, a także w dzisiejszej meta, jest obecnie najczęściej graną bohaterką wśród środkowych graczy w rankingu platynowym i wyższym.

Przygotuj się na wypróbowanie wszystkich tych nowych skórek, gdy tylko pojawią się na rynku Liga PBE jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Dot Esports.