Riot świętuje rozpoczęcie 12. sezonu specjalnym turniejem LoL Clash


Przedsezon do sezonu 12 nie trwał tak długo, jak niektórzy, ale zdecydowanie dłużej niż powinien, biorąc pod uwagę zakres aktualizacji. W każdym razie za nasze kłopoty zostajemy nagrodzeni dodatkowym turniejem starć.

Z okazji rozpoczęcia sezonu rankingowego 2022 odbędzie się specjalny turniej Forge God Clash z następującymi specjalnymi nagrodami w stylu boga Forge:

  • 3 trofea,
  • 3 banery,
  • 5 logo zespołu.

Starcie Forge God odbędzie się tylko w jeden weekend. Formacja drużynowa rozpocznie się 10 stycznia, a mecze 15 i 16 stycznia.

Forge God Clash nie jest częścią zwykłego sezonu Clash. Nadal będziecie mogli zdobywać nagrody związane z Bogiem Kuźni, ale nie wpłynie to na waszą ścieżkę PZ Clash. Pierwszy turniej Clash sezonu 2022, który będzie zaliczany do toru PZ, odbędzie się w patchu 12.4!

Wszyscy pamiętamy zeszłoroczną klęskę starć. Ponieważ połowa serwerów uległa awarii, nie tylko nie można było grać w starcia, ale w ogóle nie można było uzyskać dostępu do klienta. Tegoroczny sezon nie miał zbyt wielu aktualizacji w porównaniu z poprzednimi dwoma, więc miejmy nadzieję, że nie powtórzymy tego, co się wydarzyło.

Gry o zamieszkach

Klient między grami nie jest tym, czego chcieli fani, ani też nie jest nam potrzebny

Jednak nastąpiły zmiany, bez względu na to, jak małe, a serwery i klient League of Legends nadal są serwerami i klientem League of Legends, więc nie zdziw się zbytnio, jeśli okaże się, że zaplanowana noc gry ze znajomymi nie będzie nie z własnej winy.

Źródło : https://www.altchar.com/game-news/riot-celebrate-start-of-season-12-with-a-special-lol-clash-tournament-a7WJk6s4Yk32