League of Legends: Riot poprawia AI botów. Udoskonalenia dla ćwiczących.

Riot Games planuje ulepszyć system sztucznej inteligencji botów w grze League of Legends

Bardzo Liga Legend gracze prawdopodobnie przynajmniej raz w życiu grali przeciwko botom gry, niezależnie od tego, czy były to ich pierwsze kroki na Summoner’s Rift, czy też ze znajomym, który po raz pierwszy wypróbował grę. Sztuczna inteligencja nie jest najtrudniejsza do zrozumienia dla większości graczy, ale w nowym vlogu dla deweloperów Riot Games potwierdziło dzisiaj, że systemy sztucznej inteligencji zostaną wkrótce przebudowane. Riot stworzył nowy zespół programistów, który skupi się na ulepszaniu systemów sztucznej inteligencji botów Liga tak, aby zarówno nowi gracze, jak i weterani mogli jak najlepiej wykorzystać swój czas na ćwiczenia.

Zwykle gry z botami są zarezerwowane dla nowych graczy, którzy próbują zaaklimatyzować się w nowej przestrzeni, co może być stosunkowo przytłaczające dla początkujących przywoływaczy. Jest tak wiele różnych przedmiotów, bohaterów i mechanik, których trzeba się nauczyć, a jeśli zostaniesz wrzucony do gry z wrogimi graczami, skupienie się na konkretnych aspektach i szczegółach może być trudne. Jednak w grach z botami gracze nie muszą się zbytnio martwić o wywieranie presji ze strony drużyny przeciwnej. Ligowe boty są bardzo przewidywalne i podążają za tymi samymi tendencjami za każdym razem, gdy ładujesz się przeciwko nim w meczu. Może to być dobre dla najnowszych graczy, ale dla tych, którzy chcą poprawić swoją praktykę, ta sztuczna inteligencja po prostu nie wystarczy.

Udoskonalając sztuczną inteligencję, Riot ma na celu zapewnienie graczom przestrzeni, w której mogą ćwiczyć w warunkach niskiego ciśnienia, a boty wciąż proszą ich o doskonalenie się. Ten nowy system sztucznej inteligencji powinien również zapewnić programistom więcej narzędzi do pracy nad nową zawartością, takich jak możliwe tryby gry, mechanika i inne.

Riot nie określił, kiedy te nowe zmiany AI zostaną wprowadzone do gry, ale prace trwają. Więcej informacji może zostać ujawnionych później w ciągu roku, po tym jak zespół przyłoży nos do kamienia szlifierskiego.

Źródło:

http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644c17ecd30c45ef90ab30ad3e418d2e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Friot-confirms-lols-bot-ai-system-is-getting-some-much-needed-dev-attention-soon&c=14289672455801932114&mkt=fr-fr