Nowa mapa LoL dla trybu 2v2v2v2 – Riot Games zaprezentowało wstępne projekty

Riot Games zaprezentowało wstępne projekty nowej mapy LoL dla trybu 2v2v2v2

Gry Riot opublikowało w mediach społecznościowych wstępne projekty nowej mapy League of Legends, która zostanie wykorzystana w nadchodzącym trybie 2v2v2v2. Ostatnią nową mapą wprowadzoną do gry był eksperymentalny tryb Nexus Blitz, który wciąż oczekuje na zmiany.

Nowe projekty map LoL

Riot Games ujawniło dwa różne projekty mapy dla trybu 2v2v2v2. Każdy z projektów to okrągła pływająca kamienna wyspa ze ścianą na obwodzie, a wewnątrz ściany znajduje się arena, na której gracze będą toczyć bitwy.

Pierwszy projekt przypomina teren Summoner’s Rift. Mapa ma zarośnięte kamienne podłogi z omszałymi wzorami, rzekę i cztery kamienne filary z przylegającymi do nich krzewami.

„Oto kilka wczesnych eksploracji zupełnie nowej mapy dla trybu 2v2v2v2. Z kim jako pierwszym chciałbyś wypróbować ten nowy tryb?”

Drugie wstępne projekty to popielata równina ze skałami i magmą tworzącą teren w kształcie litery Y po obu stronach okręgu. Ta mapa przypomina starą i niewydaną mapę Magma Chamber, która miała być opcją 10 na 10 w grze.

Ulepszenia w trybie 2v2v2v2

W trybie 2v2v2v2 zostaną dodane Ulepszenia, które dadzą bohaterowi nowe możliwości w każdym meczu. Ulepszenia to unikalne ulepszenia, które poprawiają umiejętności bohatera.

Wszystko wskazuje na to, że nowa mapa i tryb 2v2v2v2 będą kolejnymi ciekawymi ulepszeniami w League of Legends.

Źródło: win.gg/news/riot-shows-new-lol-map-design-for-2v2v2v2/.