Riot opóźnia konwergencję League of Legends i Song of Nunu do 2023 r.


Riot Games opóźnia dwa League of Legends spin-offy z wytwórni Riot Forge do 2023 roku. Platformówka akcji 2D Konwergencja (stylizowane Konw./rgencja) i gra przygodowa dla jednego gracza Pieśń Nunu miały ukazać się w 2022 roku, ale teraz są przesunięte na przyszły rok. Z opóźnieniem zespoły programistów mogą mieć „trochę więcej czasu na dopracowanie ostatnich poprawek”, napisał Riot na koncie Forge Twitter w poniedziałek.

Riot ogłosił w 2019 roku wytwórnię Riot Forge, która współpracuje z zewnętrznymi studiami przy tworzeniu gier w League of Legends wszechświat. Konwergencja jest rozwijany przez Double Stallion Games, natomiast Pieśń Nunu jest produkowany przez Tequila Works.

Pierwsze dwie gry z wytwórni to gra rytmiczna Hextechowy chaos i RPG Zrujnowany Królktóre zostały wydane w listopadzie 2021 r. (Zrujnowany Król w przyszłym roku otrzyma wersję nowej generacji, powiedział Riot w poniedziałek. Wszystkie dotychczasowe gry Forge zawierają „Historia League of Legends” podtytuł oznaczający je jako spinoffy.

Główny League of Legends Gra strategiczna pozostaje niezwykle popularna, ale trudno w nią wskoczyć. Wytwórnia Forge, obok takich rzeczy jak w fazie rozwoju Liga gra walki, MMO i drugi sezon serialu Netflix Arcaneto wszystkie sposoby, dzięki którym Riot może zachęcić ludzi do zapoznania się z League of Legends franczyza bez konieczności zaczynania od nieco onieśmielającego flagowego tytułu.

Źródło : https://www.theverge.com/2022/10/24/23421210/riot-forge-convergence-song-of-nunu-delay-league-of-legends